Urinofix, Oszustwo? Opinie, Komentarze, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Urinofix, Oszustwo? Opinie, Komentarze, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Urinofix to jeden z najskuteczniejszych suplementów na nietrzymanie moczu dostępnych obecnie na rynku. W 100% naturalny produkt w kapsułkach , który dba o dobre samopoczucie pęcherza moczowego. W szczególności zmniejsza utratę moczu i infekcje, działając również na dokuczliwe objawy tych ostatnich.

Wykonany z najwyższej jakości składników jest całkowicie wolny od skutków ubocznych. Bez względu na to, jaka jest przyczyna Twoich problemów intymnych, Urinofix jest dla Ciebie właściwym rozwiązaniem. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie korzyści może Ci to dać.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Co to jest nietrzymanie moczu?

Nietrzymanie moczu lub słaba kontrola nad pęcherzem jest bardzo powszechna w Europie. Dotyka dzieci, mężczyzn i kobiety, ale najczęściej występuje u osób starszych.

Jeśli masz problemy z kontrolowaniem pęcherza, prosta zmiana stylu życia lub fizjoterapia mogą być wszystkim, czego potrzeba, aby go wyleczyć lub poprawić.

Sprawdź też: Urovico.

Rodzaje nietrzymania moczu

Istnieją różne rodzaje nietrzymania moczu, z których każdy ma inną przyczynę i leczenie:

Wysiłkowe nietrzymanie moczu: ktoś oddaje niewielkie ilości moczu, kiedy kaszle, kicha, śmieje się lub uprawia sport. Dzieje się tak, ponieważ zwiększone ciśnienie wewnątrz brzucha naciska na pęcherz.

Częściej występuje u kobiet w okresie okołoporodowym lub po menopauzie. Może również wystąpić u osób z cukrzycą, przewlekłym kaszlem (spowodowanym astmą, paleniem tytoniu lub zapaleniem oskrzeli), zaparciami lub otyłością.

Naglące nietrzymanie moczu: osoba nagle i pilnie potrzebuje siusiu. Ten stan jest czasami nazywany niestabilnym lub nadreaktywnym pęcherzem. Osoby z nietrzymaniem moczu z parcia mają wrażenie, że ich pęcherz jest pełniejszy niż w rzeczywistości. Mogą potrzebować bardzo częstego sikania, w tym w nocy.

Naglące nietrzymanie moczu często pogarsza się z wiekiem i może być wywołane stresem lub piciem kofeiny w herbacie, kawie i napojach gazowanych lub alkoholu. Jest również powiązany z udarem, chorobą Parkinsona, stwardnieniem rozsianym i innymi schorzeniami, które zakłócają wiadomości przesyłane między pęcherzem a mózgiem.

Nietrzymanie moczu związane z przewlekłym zatrzymaniem: pęcherz nie opróżnia się prawidłowo, więc wycieka z niego niewielka ilość moczu. Może się to zdarzyć z powodu zablokowania cewki moczowej (przewodu wychodzącego z pęcherza na zewnątrz ciała), powiększonej prostaty, wypadnięcia lub uszkodzenia nerwów wokół pęcherza moczowego lub mięśni dna miednicy .

Stan ten może być spowodowany przez niektóre leki i jest również powiązany z cukrzycą, stwardnieniem rozsianym, udarem mózgu i chorobą Parkinsona.

Funkcjonalne nietrzymanie moczu: osoba nie może prawidłowo iść do toalety z powodu problemów fizycznych, intelektualnych lub innych — na przykład nie może chodzić do toalety lub nie może zakomunikować, że musi iść.

Jest to najczęstsze u osób, które mają problemy z chodzeniem spowodowane takimi stanami, jak zapalenie stawów lub porażenie mózgowe, lub u osób z chorobami mózgu, takimi jak demencja lub niepełnosprawność intelektualna.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Urinofix

Jakie są objawy nietrzymania moczu?

Objawy wahają się od sporadycznego wycieku moczu do całkowitej utraty kontroli nad pęcherzem (kiedy się zmoczysz).

Inne objawy to:

 • często potrzebują pilnej lub częstej wizyty w toalecie
 • mieć „wypadki”
 • wyciek moczu podczas śmiechu, kichania, kaszlu lub ćwiczeń
 • uczucie, że musisz się naprężyć, aby oddać mocz
 • słaby lub powolny strumień moczu
 • uczucie, że pęcherz nie jest pusty zaraz po skorzystaniu z toalety
 • mając niewielkie lub żadne ostrzeżenie, kiedy musisz oddać mocz
 • oddawanie moczu podczas snu
 • z licznymi infekcjami dróg moczowych
 • „wyciekanie” większej ilości moczu po wizycie w toalecie

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Jak diagnozuje się nietrzymanie moczu?

Pierwszym krokiem jest wizyta u lekarza. Zbadają cię i omówią twoją historię medyczną. Być może będziesz musiał prowadzić dziennik swoich nawyków związanych z pęcherzem, aby zobaczyć, jaki masz typ nietrzymania moczu. Na przykład może być konieczne zapisanie, ile pijesz, ile razy chodzisz do toalety i kiedy ciekniesz.

Możesz również mieć specjalne testy, aby monitorować, co dzieje się z pęcherzem, gdy jest wypełniony moczem. Nazywa się to badaniem urodynamicznym.

Twój lekarz wykluczy inne schorzenia, które mogą wpływać na twój pęcherz.

Wskazówki dotyczące życia z nietrzymaniem moczu

Przy odrobinie planowania możesz poradzić sobie z nietrzymaniem moczu, aby nie wpływało to zbytnio na twoje życie. Dostępnych jest wiele produktów, które pomogą Ci żyć z nietrzymaniem moczu, takich jak wkładki, cewniki lub ochraniacze na pościel. Niektóre z nich są dotowane przez rząd.

Może pomóc wpaść w rutynę. Zaplanuj wycieczki, upewnij się, że masz wystarczającą ilość produktów i zapasowych ubrań na wypadek wypadku oraz dowiedz się, jak znaleźć najbliższą toaletę.

Inne wskazówki to:

 • Unikanie podnoszenia. Podnoszenie obciąża mięśnie dna miednicy, więc unikaj go, gdzie tylko możesz. Kiedy musisz coś podnieść, na przykład podczas podnoszenia dzieci lub torby na zakupy, napnij mięśnie dna miednicy przed i podczas podnoszenia.
 • Picie dużej ilości wody. Wiele osób z nietrzymaniem moczu unika picia płynów, ponieważ uważają, że powoduje to więcej problemów. Jednak ograniczenie przyjmowania płynów pogarsza nietrzymanie moczu, ponieważ zmniejsza pojemność pęcherza. Niektóre schorzenia mogą wymagać ograniczenia przyjmowania płynów, więc zapytaj lekarza, jeśli nie masz pewności, ile wody powinieneś pić każdego dnia.
 • Unikanie niektórych pokarmów. Pikantne i kwaśne potrawy, takie jak curry i owoce cytrusowe, mogą podrażniać pęcherz i pogarszać objawy.
 • Pobierz mapę krajowych toalet publicznych , która pokazuje lokalizację ponad 19 000 publicznych i prywatnych toalet publicznych.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Urinofix

Co to jest Urinofix i jak działa

To suplement, który jest w stanie wyeliminować intymny problem, z którym boryka się pięć milionów Włochów: nietrzymanie moczu. W bardzo krótkim czasie Urinofix jest w stanie przywrócić prawidłowe funkcjonowanie pęcherza i przywrócić utraconą swobodę.

Ponadto działa również przeciwko infekcjom dróg moczowych i przewlekłemu zapaleniu gruczołu krokowego u mężczyzn. To doskonały produkt zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, w każdym wieku. Dzięki naturalnym substancjom aktywnym, z których się składa, przeciwdziała procesom zwyrodnieniowym u podłoża nietrzymania moczu.

W ten sposób dba o zdrowie intymne i zapobiega problemom urologicznym o różnym charakterze. Konkretnie Urinofix :

 • zwalcza nietrzymanie moczu – suplement odnawia błonę śluzową cewki moczowej już po 48 godzinach. Sprawia, że ​​te ostatnie stają się mocniejsze i bardziej elastyczne, a także wzmacnia mięśnie dna miednicy, odpowiedzialne często za mimowolne oddawanie moczu;
 • łagodzi infekcje i związane z nimi objawy – w rzeczywistości tonizuje i regeneruje tkanki tworzące okolice intymne oraz zwiększa ogólną odporność. Zapewnia zatem ochronę antybakteryjną i przeciwzapalną, oczyszczając ściany dróg moczowych z obecnych w nich bakterii. W ten sposób pomaga również zmniejszyć ból, swędzenie, pieczenie oraz zapobiega nawracającym infekcjom i zapaleniom pęcherza moczowego;
 • wspomaga nerki i przeciwdziała pęcherzowi nadreaktywnemu – suplement ten pomaga nerkom poprawiając ich pracę. Zwiększa napięcie mięśniowe układu moczowego i przynosi natychmiastową ulgę. Koniec z bieganiem do łazienki co pięć minut, Urinofix faktycznie wydłuża czas spędzony z pełnym pęcherzem o 45 minut.

Przyjmowanie Urinofix jest naprawdę proste, wszystkie wskazania znajdują się na ulotce. Wystarczy przyjmować jedną kapsułkę dziennie, najlepiej z posiłkiem dla lepszej strawności, popijając dużą szklanką wody.

Czas trwania leczenia różni się w zależności od osoby w zależności od indywidualnych cech. Będąc produktem bezpiecznym i naturalnym, doskonale nadaje się do długotrwałego stosowania. Długotrwałe i stabilne przyjmowanie tego produktu pozwala trwale wyeliminować problemy intymne, jednak konieczna jest ciągłość.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Składniki

Potężne korzystne działanie Urinofix wynika właśnie z aktywnych składników obecnych w jego preparacie. W szczególności składa się z:

 • pestki dyni – wydają się być jednym z najczęściej stosowanych naturalnych środków na pęcherz nadreaktywny. Nie tylko to, są również bardzo przydatne w leczeniu innych problemów z układem moczowym. Oprócz tego są w stanie zwiększyć tkankę mięśniową dna miednicy i zwiększyć produkcję testosteronu (często niedoborowego u osób z tego typu problemami);
 • żurawina – ostatnie badania wykazały, że żurawina jest w stanie zmniejszyć objawy związane z pęcherzem nadreaktywnym. W rzeczywistości jest w stanie zmniejszyć liczbę codziennych oddawania moczu, epizodów parcia na mocz i irytujących doznań. Ponadto borówka jest bardzo silnym sprzymierzeńcem w walce z infekcjami bakteryjnymi, w szczególności z Escherichia Coli;
 • pokrzywa – ma ważne właściwości przeciwzapalne. Pokrzywa jest zatem bardzo przydatnym składnikiem przeciwdziałającym objawom, takim jak pieczenie, swędzenie i uczucie parcia na mocz. Dzięki swoim właściwościom doskonale nadaje się również do wspomagania nerek, prostaty i pęcherza moczowego oraz przy leczeniu zapalenia pęcherza moczowego i kamieni;
 • saw palmetto – jest to roślina, której liście i kwiaty są suszone i używane na herbatę. Wydaje się jednak, że roślina ta ma niewiarygodnie korzystne właściwości na problemy intymne. Działa w szczególności na bóle miednicy, przy przeroście prostaty i przy infekcjach;
 • cynk aktywujący – stosowany głównie ze względu na swoje właściwości przeciwzapalne i przeciwutleniające. Dlatego doskonale nadaje się do zwalczania dokuczliwych objawów zapalenia dróg moczowych. Wszystkie objawy z nimi związane znikają dzięki temu składnikowi.
Urinofix

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Recenzje klientów Urinofix i porady dotyczące zakupów

Opinie osób , które spróbowały Urinofix są bardzo pozytywne. Ludzie cenią sobie przede wszystkim doskonały stosunek jakości do ceny, który pozwala cieszyć się skutecznym produktem w konkurencyjnej cenie.

Jak w przypadku Elisy, która mówi: „Do niedawna moje życie kręciło się wokół łazienki. Z Urinofix w ciągu trzech dni ciśnienie przy słabym wietrze zaczęło spadać. Po tygodniu w końcu nie moczę już prania. Jestem bardzo szczęśliwy, że rozwiązałem ten problem w domu!”. Jest tak wiele osób takich jak Elisa, które są szczęśliwe, że w końcu znalazły produkt, który nie daje fałszywych obietnic.

Ale to nie wszystko, pozytywne opinie o Urinofix pochodzą nie tylko od klientów. Jego walory chwalą również specjaliści. Jak Ursula Giordano, urolog, która twierdzi, że z Urinofix można skutecznie i bezboleśnie poradzić sobie z nadmiernym oddawaniem moczu.

Jego zdaniem to produkt, który rewolucjonizuje walkę z zaburzeniami układu moczowego. Każdy może odnieść korzyści z tego zabiegu, niezależnie od tego, czy jest to mężczyzna, czy kobieta i niezależnie od wieku.

Zakup Urinofix jest szybki i łatwy. Po prostu przejdź do oficjalnej strony internetowej i wypełnij prosty formularz, wprowadzając dane kontaktowe i dane do wysyłki. Płatność jest dostępna na kilka sposobów, w tym kartą kredytową i PayPal. Suplement Urinofix jest obecnie w sprzedaży w obniżonej cenie 59 euro. Pospiesz się, ta wspaniała zniżka będzie dostępna jeszcze przez kilka dni.

Cena i gdzie kupić Urinofix?

Preparat Urinofix pomagający niwelować problemy urologiczne można nabyć praktycznie wszędzie, głównie na niektórych platformach aukcyjnych. Jednak w dobie Internetu nie jest wcale tak trudno paść ofiarą oszustwa.
Wielu z tych, którzy wymieniają produkty, często sprzedaje je po znacznie wyższej cenie niż w rzeczywistości, oferuje je w niekompletnej lub, co gorsza, nieoryginalnej formie.

Aby uniknąć przykrych niespodzianek i mieć pewność, że produkt jest oryginalny i dobrej jakości, najlepiej skorzystać z jedynej oferty opublikowanej na oficjalnej stronie producenta.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Website | + posts

jest dietetykiem z 14-letnim doświadczeniem w dziedzinie żywienia i 8-letnimi badaniami w dziedzinie nauk o zdrowiu, na temat których opublikowała liczne artykuły w indeksowanych czasopismach naukowych. Oprócz pracy w zakresie żywienia i badań prowadzi także recenzje leków i suplementów, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem w ocenie tych produktów. Obecnie pracuje jako Konsultant Żywieniowy, gdzie wykorzystuje swoją rozległą wiedzę i umiejętności, doradzając osobom i organizacjom, jak poprawić swoje zdrowie poprzez odżywianie.

Dodaj komentarz