Krem Sporan Men czy to naprawdę działa? oszustwo? Recenzja z opiniami klientów

Krem Sporan Men czy to naprawdę działa? oszustwo? Recenzja z opiniami klientów

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dla wszystkich mężczyzn, którzy doświadczają dyskomfortu spowodowanego bardzo małym rozmiarem penisa, jest rozwiązanie, które zmieni ich życie seksualne to Sporan Men.

Ostatnie badania wykazały naukowo, że mężczyźni z penisem mniejszym niż 14 centymetrów nie mogą dotrzeć do części erogennych kobiety, co uniemożliwia odpowiednią stymulację, która determinuje kobiecą przyjemność.

W rzeczywistości, zgodnie z wynikami ankiety na ten temat, ponad 90% ankietowanych kobiet stwierdziło, że rozmiar penisa ma fundamentalne znaczenie.

Dlatego Sporan Men został zaprezentowany na włoskim rynku, aby wyjść naprzeciw mężczyznom, którzy nie są zadowoleni ze swojego narządu płciowego .

Składa się z innowacyjnego produktu, który może zwiększyć rozmiar penisa zarówno pod względem długości, jak i szerokości, a także wzmocnić erekcję, umożliwiając w ten sposób istotną poprawę w stosunku seksualnym.

Oto przegląd wszystkich aspektów, które wpływają na ten produkt, aby lepiej zrozumieć, czym jest i dlaczego obecnie jest jednym z najbardziej pożądanych na rynku produktów do naturalnego wzrostu penisa.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<<

trata libido u mężczyzn

Utrata libido u mężczyzn

Mężczyźni nie lubią o tym rozmawiać; ani ich partnerzy. Ale utrata libido u mężczyzn lub zahamowany popęd płciowy podkreśla małżeństwo bardziej niż jakiekolwiek inne zaburzenia seksualne, według Barry McCarthy, współautora ożywiając pragnienie: krok po kroku programu, aby pomóc Low Sex i No-Sex małżeństw.

Utrata zainteresowania seksem może nie być tak powszechna wśród mężczyzn jak w przypadku kobiet: dotyczy około 15% do 16% mężczyzn i co najmniej dwa razy więcej kobiet. „Ale kiedy mężczyźni tracą zainteresowanie seksem, przeraża ich to bardziej niż kobiety – ich męskość jest tak powiązana z ich seksualnością, że jest bardzo groźna” – mówi Esther Perel, terapeutka par z Nowego Jorku i autorka „ Krycia w niewoli” .

Poczytaj Również; Vigordic, Hardman, XtraBig.

Utrata libido sprawia również, że mężczyźni są bardziej nieszczęśliwi przez resztę życia niż kobiety. Tylko 23% mężczyzn z utratą libido twierdzi, że nadal czuje się ogólnie bardzo zadowolonych z życia w porównaniu z 46% kobiet, mówi Edward Laumann, profesor socjologii na Uniwersytecie w Chicago, współautor książki The Social Organization of Sexuality: Sexual Practices w Stanach Zjednoczonych . – Bardziej niepokoi mężczyzn.

Ale utrata libido nie jest czymś, z czym musisz żyć. Możesz wiele zrobić, aby odzyskać popęd seksualny i szczęśliwe spojrzenie na życie.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<<

Skąd wiesz, czy masz problem z utratą libido?

Utrata libido zwykle nie następuje nagle – to nie jest jak przeziębienie, kiedy budzisz się pewnego ranka i krzyczysz, oto jest. Może to być proces stopniowy. Choć trudna do precyzyjnego zdefiniowania, Laumann mierzy to następująco: „To brak zainteresowania seksem przez kilka miesięcy zeszłego roku”.

Częstotliwość aktywności seksualnej nie jest najlepszą miarą zainteresowania seksualnego – tak wiele okoliczności może przeszkodzić w spotkaniu, nawet jeśli istnieje pożądanie. Ale jeśli jesteś w zaangażowanym związku i uprawiasz seks rzadziej niż zwykle – mniej więcej raz w tygodniu – możesz zadać sobie pytanie, czy jesteś zadowolony z rzeczy takimi, jakie są.

sporan men

Co odpowiada za utratę libido u mężczyzn?

Przyczyny tego złożonego problemu sięgają od fizycznych i medycznych po psychologiczne i społeczne. Szybkie poprawki nie rozwiązują wszystkiego.

Impotencja lub zaburzenia erekcji to nie to samo, co utrata libido, ale kiedy doświadczasz jednego, prędzej czy później prawdopodobnie poczujesz również drugie. „Tylko 7% młodych mężczyzn twierdzi, że nie jest w stanie utrzymać erekcji” – mówi Laumann. Chociaż ED wzrasta wraz z wiekiem: „Wynosi 12% w wieku 40 lat, 18% w wieku 50-59 lat; a następnie gwałtowny wzrost w wieku 60 do 25% do 30%” – mówi Laumann.

 • Lęk przed występem i utrata libido

Według Laumanna mężczyźni zgłaszają dwa główne problemy – niepokój o wyniki i zbyt wczesne szczytowanie. Prawie jeden na trzech mężczyzn zgłasza przedwczesny wytrysk , a mniej niż jeden na pięciu martwi się o wyniki, według Laumanna.

Na tym niepokój się nie kończy. Wielu współczesnych, kochających i sumiennych mężów uważa, że ​​tak naprawdę nie „sprawdzili”, dopóki ich partnerzy również nie osiągną szczytu podczas seksu. Jak pokazują statystyki Laumanna, tylko 26% kobiet twierdzi, że podczas seksu zawsze doświadcza orgazmu, w porównaniu z 75% mężczyzn. Nic dziwnego, że mężczyźni odczuwają presję – a wykonywanie pod presją może spowodować utratę libido.

 • Stres prowadzi do utraty libido

Stres w pracy i poczucie własnej wartości są również ważnymi czynnikami. „Jeśli wydajność mężczyzny w pracy jest zagrożona, a mężczyzna nie czuje, że osiąga lub nie czuje własnej wartości, często otępia się seksualnie”, mówi Perel, „Pragnienie jest zdrową formą uprawnienia – kiedy ty nie czuj się na to zasłużony, zamknij się.”

 • Warunki medyczne mogą powodować utratę libido

Różnorodne problemy zdrowotne i przewlekłe schorzenia fizyczne mogą zmniejszyć popęd seksualny mężczyzny. Poważne choroby, takie jak rak i depresja, z pewnością mogą tłumić myśli o seksie. Choroby sercowo-naczyniowe, nadciśnienie i cukrzyca mogą zmniejszać przepływ krwi do organizmu, w tym do narządów płciowych, siejąc spustoszenie również w libido. Przewlekły alkoholizm, a nawet sporadyczne nadmierne spożycie alkoholu są znane z tego, że rozpalają pożądanie, ale utrudniają wydajność. Stany takie jak zaburzenia tarczycy i guzy przysadki mózgowej (która kontroluje większość produkcji hormonów, w tym hormonów płciowych) mogą również obniżać libido.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<<

sporan men

Leki mogą zakłócać libido

Grupa leków na depresję zwana SSRI może hamować pożądanie. Podobnie jak środki uspokajające i leki na ciśnienie krwi . Nielegalne substancje, takie jak heroina , kokaina i marihuana , stosowane intensywnie i przewlekle, mogą również powodować utratę libido. Z drugiej strony, kiedy rozmawiasz z lekarzem o tych problemach, istnieją alternatywne leki na depresję i inne schorzenia, które mogą mieć mniejszy wpływ na pożądanie seksualne.

 • Jakość związku jest ważną częścią libido

Nie tylko kobiety reagują – seksownością lub zahamowaną seksualnością – na to, jak szczęśliwe są w swoim związku. Problemy z seksem mogą – ale nie zawsze – sygnalizować inne problemy w związku, które należy rozwiązać. Gniew i rozczarowanie często przenoszą się do sypialni.

 • Zbyt wiele wspólnoty może osłabić libido

Paradoks współczesnych związków polega na tym, że większa intymność może nie zapewniać lepszego seksu. „Czasami zbyt duża bliskość tłumi pożądanie; ogień potrzebuje powietrza” — mówi Perel. „Oddzielność jest warunkiem wstępnym połączenia. Kiedy intymność przeradza się w fuzję, to nie brak bliskości, ale zbyt duża bliskość hamuje pożądanie”.

Co to jest Sporan Men?

Sporan Men to nowy i funkcjonalny produkt żelowy, który, jak już wspomniano, gwarantuje powiększenie penisa i poprawę sprawności seksualnej.
Aby zapewnić wszystkim mężczyznom, którzy zdecydują się na jego stosowanie, kurację naturalną, bez uciekania się do leków, jej skład został przebadany i stworzony z wykorzystaniem 100% naturalnych i wysokiej jakości składników roślinnych.

Podczas produkcji każdy składnik obecny w jego recepturze jest dozowany w określony sposób w celu zapewnienia jak najlepszych wyników i przetwarzany w taki sposób, aby jego właściwości nie uległy zmianie, ale pozostały nienaruszone.

W przeciwieństwie do wielu innych podobnych produktów na rynku, ten żel został przetestowany klinicznie, co pozwala wszystkim mężczyznom w każdym wieku używać go w całkowicie bezpieczny sposób, bez ryzyka.

Rewolucyjny Sporan Men dzięki któremu możliwe jest uzyskanie realnych usprawnień już od pierwszych aplikacji.
Dzieje się tak dlatego, że będąc w stanie stymulować napływ krwi do penisa, zwiększa się ilość, która dociera do ciał jamistych, co pozwala oprócz wzwodu również na zwiększenie jego rozmiaru.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<<

sporan men

Jak działa żel Sporan Men?

Analizując dokładnie jego zasadę działania, można zrozumieć, że ten innowacyjny produkt jest skuteczny we wszystkich sytuacjach problemów seksualnych.

Prawidłowe i regularne stosowanie Sporan Men daje naczyniom krwionośnym możliwość uelastycznienia się, dzięki czemu mogą zatrzymać większą ilość krwi.
Proces ten skutkuje silniejszymi erekcjami i znacznie bardziej satysfakcjonującym rozmiarem.

W porównaniu do podobnych produktów znajdujących się w aptekach, składniki aktywne obecne w Sporan Men mają zdolność zapewnienia znacznego wzrostu produkcji niezbędnego testosteronu.
To ostatnie jest ważne, ponieważ pozwala na osiągnięcie odpowiedniego pobudzenia i silnej erekcji poprzez zwiększenie ilości energii w ciele mężczyzny.

Składniki:

Sporan Men zawiera mieszankę składników roślinnych o charakterze biologicznym.

Te składniki to:

 • sorbitol ; przydatne do nawilżania i tworzenia wiązań cząsteczek wody w powierzchownej części naskórka, zwiększa wrażliwość moszny i skóry prącia, pozwalając zintensyfikować odczuwane doznania
 • gliceryna ; niezbędny do stymulacji dotlenienia komórek.
  Oprócz wygładzenia skóry, przyczynia się do szybkiej regeneracji, co gwarantuje, że będziesz mieć więcej kolejnych stosunków bez konieczności przerywania.
 • żeń-szeń ; sprzyja zwiększeniu syntezy tlenku azotu, co w konsekwencji zwiększa poziom krwi, która dociera do penisa w momencie wzwodu
 • L-Arginina HCL ; działa rozszerzająco na naczynia krwionośne i zwiększa produkcję testosteronu.

Jak pokazuje opis, są to wszystkie pierwiastki z naturalnymi składnikami aktywnymi, dalekie od produktów zawierających chemiczne i szkodliwe substancje, które w większości przypadków prowadzą raczej do problemów niż korzyści.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<<

Jakie są zalety żelu Sporan Men?


Oto główne zalety tego niezwykłego żelu, który pozwala wszystkim mężczyznom czuć się pewnie w sobie i doświadczać relacji seksualnych bez jakiegokolwiek dyskomfortu i niższości:

 • Prosta aplikacja i szybkie wchłanianie
 • Można go uznać za skuteczne rozwiązanie na doskonałą grę wstępną przed stosunkiem seksualnym
 • Zwiększa libido, pożądanie i wytrzymałość
 • Wspomaga wzajemne poczucie przyjemności
 • Zwiększ rozmiar penisa nawet o 7,0 cm
sporanmen

Czy Sporan Men to oszustwo? Opinie klientów

Aby dowiedzieć się, co myślą ci, którzy mieli już okazję wypróbować ten innowacyjny żel, możesz zajrzeć na różne strony internetowe i fora, które poruszają ten temat i zobaczyć jego prawdziwą funkcjonalność.
Jest wielu mężczyzn, którzy są zadowoleni z jego stosowania i chcieli upublicznić swoje doświadczenie.

Oto niektóre z wielu recenzji ekstrapolowanych z sieci.

„niestety natura nie była wobec mnie hojna, ponieważ rozmiar mojego penisa nigdy nie pozwalał mi na satysfakcjonujące stosunki seksualne zarówno dla mnie, jak i dla mojej partnerki.

To doprowadziło mnie przez lata do życia w tej sytuacji z całkowitym dyskomfortem, uniemożliwiając mi stabilny związek.
Aż pewnego dnia, szukając w sieci możliwego rozwiązania, miałem okazję poczytać o tym funkcjonalnym Sporan Men i postanowiłem go wypróbować, również zwabiony jego naturalnym preparatem.

Do tej pory, po prawie dwóch miesiącach użytkowania, z wielką satysfakcją mogę powiedzieć, że całkowicie odmienił moje życie; Czuję się kompletnym mężczyzną we wszystkich aspektach, z ufnością przeżywam stosunek seksualny, bo wiem, że moim problemem jest po prostu zła pamięć, teraz jestem w stanie zadowolić swoją partnerkę i jednocześnie przeżywam tę chwilę z większą przyjemnością .”

„ze względu na mój mały rozmiar penisa moje doświadczenia seksualne do niedawna były dużym problemem, ponieważ były źródłem niepewności i wstydu.

Rozmawiając o tym ze znajomymi, doradzono mi wypróbowanie nowego produktu żelowego, Sporan Men, którego rzeczywista skuteczność została opisana na różnych stronach internetowych na ten temat.

Więc nawet jeśli z odrobiną sceptycyzmu, bo myślałem, że to zwykły produkt, który ma same obietnice, zdecydowałem się go zamówić korzystając z promocyjnej ceny.

Mogę po prostu powiedzieć, że to naprawdę żel o realnej funkcjonalności, Sporan Men był rozwiązaniem problemu, który od lat nie pozwalał mi na kontakty seksualne z kobietami.

Rozmiar mojego penisa już po kilku aplikacjach znacznie się poprawił, dzięki temu żelowi moje życie zmieniło się na lepsze.’

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<<

Website | + posts

jest dietetykiem z 14-letnim doświadczeniem w dziedzinie żywienia i 8-letnimi badaniami w dziedzinie nauk o zdrowiu, na temat których opublikowała liczne artykuły w indeksowanych czasopismach naukowych. Oprócz pracy w zakresie żywienia i badań prowadzi także recenzje leków i suplementów, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem w ocenie tych produktów. Obecnie pracuje jako Konsultant Żywieniowy, gdzie wykorzystuje swoją rozległą wiedzę i umiejętności, doradzając osobom i organizacjom, jak poprawić swoje zdrowie poprzez odżywianie.

1 komentarz do “Krem Sporan Men czy to naprawdę działa? oszustwo? Recenzja z opiniami klientów”

Dodaj komentarz