Keto Coffee Premium, Oszustwo? Negatywne Recenzje, Forum, Apteka, Cena

Keto Coffee Premium, Oszustwo? Negatywne Recenzje, Forum, Apteka, Cena

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Większość z nas codziennie wypija przynajmniej jedną filiżankę kawy. Może istnieje taka kawa, dzięki której zyskamy więcej energii do działania, a przy tym pozytywnie wpłynie ona na naszą tuszę? Sprawdziliśmy, jak działa Keto Coffee Premium i jakich efektów możemy się spodziewać. Przeczytaj naszą opinię i zdecyduj, czy warto spróbować.

Otyłość

Otyłość to nie tylko nadwaga, ale także poważna choroba, która może poważnie wpłynąć na ogólny stan zdrowia i samopoczucie. Otyłość zwiększa również ryzyko wielu innych schorzeń, w tym cukrzycy , chorób serca  i udaru mózgu .

System opieki zdrowotnej Uniwersytetu Kansas oferuje pełną gamę terapii wspomagających dla osób z otyłością, począwszy od programów kontroli masy ciała wspieranych medycznie  po bariatryczną operację odchudzania . Oferujemy także programy wsparcia grupowego, doradztwo żywieniowe i zaawansowaną edukację, które pomogą Ci w procesie odchudzania.

Co to jest otyłość?

Otyłość to definicja medyczna oparta na wskaźniku masy ciała (BMI). BMI mierzy zawartość tkanki tłuszczowej na podstawie wzrostu w stosunku do masy ciała. BMI wynoszące 30 lub więcej uważa się za otyłość, podczas gdy prawidłowy zakres BMI mieści się w przedziale od 18,5 do 24,9.

Obecnie szacuje się, że na otyłość cierpi około 40% Amerykanów. Chociaż skutki otyłości mogą być dalekosiężne, otyłość jest chorobą uleczalną i możliwą do opanowania, spowodowaną kombinacją różnych czynników.

Rodzaje otyłości

Uznaje się, że dana osoba jest otyła, jeśli jej BMI przekracza 30. W tym zakresie otyłość można dalej podzielić na bardziej szczegółowe typy:

 • Niskie ryzyko lub otyłość klasy 1 (BMI od 30 do < 35)
 • Umiarkowane ryzyko lub otyłość klasy 2 (BMI od 35 do < 40)
 • Wysokie ryzyko lub otyłość klasy 3 (BMI 40 lub więcej)
 • Sprawdź: Vitasimil, Turboshaper

Otyłość wysokiego ryzyka (klasa 3) jest czasami nazywana otyłością skrajną, ciężką lub chorobliwą. BMI wynoszący 40,0 jest również standardową wytyczną pozwalającą określić, czy dana osoba kwalifikuje się do operacji bariatrycznej.

W przypadku dzieci z otyłością definicje otyłości opierają się na percentylu BMI, a nie na bezpośrednim BMI. Aby u dziecka lub nastolatka zdiagnozowano otyłość, zakres percentyla BMI musi przekraczać 95%.

Keto Coffee Premium

Objawy i ryzyko otyłości

Skutki i objawy otyłości na organizm są liczne:

 • Ból pleców
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej, zwłaszcza w okolicach talii
 • Zmęczenie
 • Ciężkie pocenie się
 • Niezdolność do wykonywania zadań fizycznych
 • Bezsenność
 • Ból stawu

Oprócz fizycznych objawów otyłości, znaczna nadwaga może mieć negatywny wpływ na psychikę. Otyłość może również prowadzić do zwiększonego lęku i depresji , a także do zaburzeń odżywiania.

Ryzyko rozwoju otyłości może wynikać z dowolnej kombinacji czynników genetycznych, metabolicznych, hormonalnych, środowiskowych i stylu życia. Ostatecznie jednak nadmierny przyrost masy ciała ma miejsce, gdy przyjmuje się więcej kalorii, niż organizm jest w stanie spalić podczas normalnych codziennych czynności i ćwiczeń. Otyłość może czasami wystąpić również na skutek pewnych schorzeń podstawowych, na przykład skutków ubocznych leków przyjmowanych na inny stan zdrowia.

Diagnostyka i badania przesiewowe otyłości

Twój lekarz może zdiagnozować otyłość na podstawie oceny fizykalnej, która obejmuje pomiar BMI oraz pełną historię medyczną. Największym czynnikiem ryzyka otyłości jest nadwaga, którą medycznie definiuje się jako BMI w zakresie od 25,0 do <30. Podjęcie kroków zapobiegających dodatkowemu przyrostowi masy ciała jest najlepszą obroną przed otyłością.

Jeśli zdiagnozowano u Ciebie otyłość, lekarz może zalecić dalsze badania w celu sprawdzenia, czy otyłość może przyczyniać się do (lub wynikać) z innych objawów lub powiązanych schorzeń.

Keto Coffee Premium – co to jest i jak działa?

Keto Coffee Premium to kawa rozpuszczalna z węglem aktywnym, która ma wspierać proces odchudzania, a także poprzez smak i aromat ma pozwolić nam się zrelaksować. Dzięki swoim właściwościom znacznie przyspiesza metabolizm i eliminuje szkodliwe toksyny z organizmu. Ponadto jego główny składnik, czyli olej MCT, jest źródłem energii, gdyż zawiera korzystne dla nas średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe.

To nie koniec pozytywnych właściwości, gdyż MCT wspomaga proces termogenezy, czyli przemiany nagromadzonego tłuszczu w energię oraz utrzymuje długotrwałe uczucie nasycenia. Pomoże nam to w walce z podjadaniem, które często jest marnotrawstwem podczas odchudzania. Węgiel aktywowany zawarty w kawie jest bardzo popularny wśród suplementów diety wspomagających odchudzanie, ponieważ ma zdolność bardzo szybkiego wchłaniania i rozkładania tłuszczów. Może to dobry moment, aby spróbować zastąpić zwykłą kawę czymś, co przynosi więcej korzyści i jest zdrowsze? Przejdźmy do dalszej części analizy tego produktu.

Efekty stosowania Keto Coffee Premium

Dzięki Keto Coffee Premium możemy pozbyć się komórek tłuszczowych, a co za tym idzie schudnąć i zyskać szczuplejszą sylwetkę. Poniżej znajduje się lista ilustrująca jakie proste efekty może zapewnić nam czarne mleko przy regularnym stosowaniu:

 • Przyspiesz spalanie kalorii
 • Poprawa procesów trawiennych
 • Spalaj tłuszcz intensywniej
 • Detoks organizmu (oczyszczanie organizmu z toksyn)
 • Zmniejsza apetyt
 • Dodaje energii i wigoru
 • Absorbuje tłuszcz, dzięki czemu zapobiega tworzeniu się nowych „wałków tłuszczowych”
 • Popraw samopoczucie

Keto Coffee Premium to produkt, który wspiera nas na wielu płaszczyznach. Nie tylko pomaga wysmuklić sylwetkę, ale zawarte w składzie naturalne substancje usuwają toksyny z organizmu. Szkodliwe substancje, metale, bakterie i szkodliwe związki często mogą być przyczyną wielu chorób, dlatego ważne jest ich wydalenie i zablokowanie dostępu do organizmu. Dlatego picie kawy może być nie tylko przyjemne, ale także bardzo pożyteczne.

Keto Coffee Premium

Czy są jakieś przeciwwskazania i czy Keto Coffee Premium jest bezpieczne?

Keto Coffee Premium zawiera składniki pochodzenia naturalnego i przyjazne dla organizmu człowieka. Nie powodują skutków ubocznych. Zawsze radzę dokładnie zapoznać się ze składem, aby mieć pewność, że nie jesteśmy uczuleni na konkretny składnik. Jeśli wykluczymy taką możliwość, nie ma przeciwwskazań do spróbowania kawy na odchudzanie. Należy także przeczytać i stosować się do zaleceń producenta, aby nie przekroczyć zalecanej porcji dziennej do spożycia w ciągu dnia. Produkt zawiera 84 mg kofeiny pochodzącej z kawy rozpuszczalnej w 1 porcji.

Odpowiednie dawkowanie Keto Coffee Premium (1 filiżanka dziennie) może przynieść pożądane rezultaty, jednak przekroczenie zalecanej dziennej porcji do spożycia może skutkować problemami żołądkowymi, zatruciami pokarmowymi i bólami głowy. Są to efekty podobne do tego, jakbyśmy pili nadmierne ilości zwykłej kawy.

Jak przygotować Keto Coffee Premium? Dawkowanie

Przygotowanie jest niezwykle proste i bardzo podobne do dotychczasowego przygotowywania kawy. Wystarczy wsypać 3 miarki (15g) proszku do filiżanki, następnie zalać 150ml wody, która powinna być ciepła, ale nie wrząca. Po tych czynnościach kawa jest gotowa do spożycia.

Pamiętaj, że w składzie preparatu znajduje się zawartość kofeiny, dlatego spożywanie kawy wieczorem może powodować trudności z zasypianiem.

Jedno opakowanie wystarczy na przygotowanie 12 porcji, dlatego jeśli często chcemy delektować się tym napojem o przepysznym smaku, ta ilość może nie wystarczyć na zbyt długo. Możemy zatem rozważyć zakup w większym zestawie. Zawiera 3 opakowania produktu + 1 opakowanie całkowicie gratis.

Dzienna porcja zalecana przez producenta to 1 filiżanka kawy. To ilość, która pozwoli Ci intensywnie rozbić tkankę tłuszczową i w efekcie szybko schudnąć i uzyskać wymarzoną sylwetkę. Nie zaleca się przekraczania zalecanej dawki.

Napój odchudzający Keto Coffee Premium – zalety i wady

Zalety

 • Wspaniały smak, wyśmienity smak
 • Przygotowuje się szybko
 • Szybkie efekty
 • Możliwość zakupu w zestawie co obniża cenę
 • Naturalny i bezpieczny skład

Keto Coffee Premium – co znajdziemy w kawie?

Produkt Keto Coffee Premium został opracowany w oparciu o naturalne składniki. Poniżej prezentujemy listę:

 • Serwatka w proszku (mleko)
 • Kawa arabica-robusta
 • Substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu
 • Substancja słodząca – sukraloza
 • Węgiel aktywny (z kokosa)
 • Smak czekoladowy

Czym Keto Coffee Premium różni się od innych suplementów?

Keto Coffee Premium różni się od innych produktów tym, że zawiera wyłącznie sprawdzone substancje naturalnego pochodzenia. Przynoszą szybkie efekty, które utrzymują się przez długi czas i nie powodują skutków ubocznych. Organizm lubi wszystko, co naturalne, dlatego tak dobrze reaguje na skład Keto Coffee Premium. W przypadku pozostałych suplementów i napojów kawowych sytuacja wygląda inaczej. Często zawierają sztuczne substancje, które mogą zatruć nasz organizm i w efekcie doprowadzić do poważnych skutków zdrowotnych.

Keto Coffee Premium

Recenzje forum Coffee Keto Coffee Premium, recenzje. Co mówią użytkownicy?

Opinie konsumentów różnią się w przypadku tego dodatku. Zdecydowana większość twierdzi, że Keto Coffee Premium spełniła ich oczekiwania. Udało im się zgubić zbędne kilogramy oraz zyskać energię do funkcjonowania i są z tego zadowoleni.

Jest jednak garstka osób, które twierdzą, że faktycznie osiągnęły połowę swojego celu, bo schudły, ale czują zmęczenie i nie czują energii, jaką powinna im dostarczać kawa. Może to wynikać z tego, że przed spróbowaniem kawy odchudzającej pili znacznie większe ilości zwykłej kawy. Kiedy zaczęli spożywać Keto Coffee Premium w małych ilościach, organizm nie otrzymał takiej ilości kofeiny, do jakiej był przyzwyczajony, przez co mogło wystąpić zmęczenie. Jednak taki detoks też jest konieczny i w dłuższej perspektywie może się okazać, że go potrzebowaliśmy.

„Zamówiłam Keto Coffee Premium dla męża, bo ostatnio przybrał na wadze. Początkowo trudno mu było odzwyczaić się od picia zwykłej kawy, ale jakoś sobie poradził. Muszę przyznać, że rezultaty są bardzo zadowalające.”

Może efekty nie są jakieś niesamowite, ale 4 kilogramy w miesiąc, nic nie robiąc? Dosłownie nic nie zmieniłem. Nie wprowadziłam diety, nie ćwiczę. Jedyne co zrobiłam to zamieniłam zwykłą kawę na Keto Coffee Premium. Jeśli dalej będzie tak wyglądać, będę bardzo szczęśliwy!

Jak i gdzie kupić Keto Coffee Premium? Cena apteka, sklep

Zamówienie możemy złożyć na oficjalnej stronie producenta. Przesyłka nadawana jest w ciągu 1-2 dni i dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Radzimy wybrać tę opcję, ponieważ zakupy na nieoficjalnych stronach mogą wiązać się z ryzykiem oszustwa, które stale rozprzestrzenia się w środowisku internetowym. Co więcej, producent często oferuje świetne promocje, a suplement można kupić w bardzo korzystnej cenie.

Website | + posts

jest dietetykiem z 14-letnim doświadczeniem w dziedzinie żywienia i 8-letnimi badaniami w dziedzinie nauk o zdrowiu, na temat których opublikowała liczne artykuły w indeksowanych czasopismach naukowych. Oprócz pracy w zakresie żywienia i badań prowadzi także recenzje leków i suplementów, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem w ocenie tych produktów. Obecnie pracuje jako Konsultant Żywieniowy, gdzie wykorzystuje swoją rozległą wiedzę i umiejętności, doradzając osobom i organizacjom, jak poprawić swoje zdrowie poprzez odżywianie.

Dodaj komentarz