Czy Dr Extenda Działa? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Gdzie Kupić, Cena

Czy Dr Extenda Działa? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Gdzie Kupić, Cena

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Tabletki na potencję Dr Extenda oferują kompleksowe usuwanie zaburzeń erekcji, poprawiając sprawność seksualną w rekordowym czasie. W porównaniu z innymi tabletkami na erekcję, formuła działania DrExtenda opiera się na unikalnej kombinacji 100% naturalnych składników,  które nadają temu naturalnemu kuracji wyjątkową skuteczność.

Jeśli jesteś zdecydowany wypróbować ten zabieg i od razu przekonać się o jego skuteczności terapeutycznej, mam dla Ciebie rekomendację, abyś mógł skorzystać z tego zabiegu w bardzo niskiej cenie. Polecam zamówić tabletki Dr Extenda przez Internet bezpośrednio z oficjalnej strony producenta, aby skorzystać ze specjalnej ceny plus 50% rabatu . Jednak zniżka dotyczy tylko zamówień online. Kolejną zaletą, jaką masz przy zamawianiu online z oficjalnej strony internetowej Dr Extenda, jest to, że całkowicie unikniesz ryzyka natknięcia się na podrobiony produkt.

Dr Extenda

Zaburzenie Erekcji

Zaburzenia erekcji (ED), gdy mężczyzna ma trudności z osiągnięciem lub utrzymaniem erekcji, mogą czuć się zakłopotane, aby o tym mówić. Ale to bardzo powszechne. Ponad 30 milionów w Stanach Zjednoczonych doświadczyło tego problemu seksualnego. Chociaż jest to widoczne głównie w dolnych regionach, badania pokazują, że przyczyny zaburzeń erekcji mogą być emocjonalne lub fizycznie ogólnoustrojowe. Typowe źródła dysfunkcji seksualnych obejmują:

 • Naprężenie
 • Depresja
 • Lęk
 • Niedobór sygnalizacji nerwowej
 • Choroba naczyniowa (najczęstsza), taka jak wysokie ciśnienie krwi, która zmniejsza przepływ krwi
 • Leki
 • Problemy endokrynologiczne lub hormonalne
 • Używanie alkoholu
 • Palenie
 • Cukrzyca
 • Choroba sercowo-naczyniowa

Ważne jest, aby omówić zaburzenia erekcji z lekarzem, aby wykluczyć czynniki fizyczne, które można sprawdzić przez badanie krwi. Twój lekarz może zbadać poziom cukru we krwi, cholesterol, a nawet czynność nerek. Mimo że może wystąpić w każdym wieku, mężczyźni są bardziej narażeni na zaburzenia erekcji w średnim wieku lub później.

Czy dieta wpływa na zaburzenia erekcji?

Badanie Massachusetts Male Aging Study wykazało związek między cholesterolem w diecie i spożyciem tłuszczów nienasyconych a występowaniem zaburzeń erekcji. Inne badania wykazały również, że spożywanie diety śródziemnomorskiej – głównie warzyw, owoców, produktów pełnoziarnistych i zdrowych tłuszczów (takich jak oliwa z oliwek) – może zapobiegać ED.

Jak działają tabletki Dr Extenda

Ze względu na szerokie spektrum działania tabletek Dr Extenda można je z powodzeniem stosować w leczeniu zarówno zaburzeń erekcji, niskiego libido, jak i przedwczesnego wytrysku oraz powiększenia swojego penisa. Zabieg może być również stosowany w celu poprawy męskiej sprawności seksualnej, nawet jeśli nie masz żadnego z wyżej wymienionych schorzeń.

Oparta na formule działania o szybkim działaniu terapeutycznym, zabieg Dr Extenda zapewnia lepszy przepływ krwi do trzonu penisa. Tabletki mają również silne właściwości rozszerzające naczynia krwionośne, dzięki czemu podczas stosunku zwiększy się rozmiar penisa.

Dzięki temu zabiegowi nie tylko szybko uzyskasz silną erekcję , ale z czasem będzie ona trwała coraz lepiej, dzięki czemu stosunek płciowy będzie trwał dłużej i będzie bardziej satysfakcjonujący zarówno dla Ciebie, jak i Twoich partnerów.

Kolejnym aspektem, na który działa ten zabieg, jest czas regeneracji po wytrysku, który zostanie znacznie skrócony. Dzięki temu będziesz mógł wznowić stosunek seksualny wkrótce po wytrysku.

Dr Extenda

Jaki jest skład tabletek DrExtenda

Dr Extenda, który bazuje na 100% naturalnych składnikach o specjalnych właściwościach, które przynoszą wiele korzyści terapeutycznych. Jednak zwiększona skuteczność kuracji to także zasługa specjalnej metody przetwarzania tych składników, która gwarantuje maksymalne stężenie substancji bioaktywnych w finalnej formie tabletek. W ulotce dołączonej do opakowania tabletek Dr Extenda znajdziesz absolutnie wszystkie informacje o ich składzie.

Poniżej lista głównych składników aktywnych, które są podstawą formuły działania tego naturalnego zabiegu:

 • olejek z ziela angielskiego lub goździkowy – pomaga zregenerować organizm po okresach intensywnej konsumpcji fizycznej i emocjonalnej, przywraca libido
 • L-Arginina: poprawia jakość nasienia i zapewnia stały przepływ krwi w ciele prącia
 • Magnez – kolejny ważny składnik, który działa jako stymulator krążenia krwi obwodowej
 • seler – działa na zaburzenia apetytu seksualnego, libido, bogaty w ważne witaminy i minerały
 • Ekstrakt z guarany – bardzo silne działanie stymulujące erekcję, działanie rozszerzające naczynia krwionośne, działanie tonizujące i wzmacniające
 • Imbir – dobroczynny terapeutyczny wpływ na osoby z zaburzeniami seksualnymi, normalizuje krążenie krwi
 • glicyna – wzmacnia działanie wazodylatacyjne ekstraktu z guarany tymianku.


Będąc kuracją naturalną, opartą na naturalnych składnikach, tabletki Dr Extenda, w przeciwieństwie do innych kuracji we włoskich aptekach, takich jak kapsułki Maraton Forte, nie wywołują skutków ubocznych i nie mają przeciwwskazań.

Dr Extenda

Jak stosować tabletki na erekcję Dr Extenda

Kuracje należy kontynuować przez okres co najmniej 14 dni, ale może się to różnić w zależności od stanu obecnej choroby. Według badań klinicznych przeprowadzonych przez producenta nad tabletkami Dr Extenda, 14-dniowy okres jest zalecany osobom cierpiącym na zaburzenia erekcji.

Przyjmować jedną tabletkę Dr Extenda dwa razy dziennie.

Kuracja Dr Extenda jest bardzo łatwo przyswajalna przez organizm, co prowadzi do szybkiego działania terapeutycznego. Choć efekty kuracji odczuwalne są już od pierwszych dni przyjmowania kapsułek, co potwierdza większość korzystających z tej kuracji, ważne jest, aby stosować się do zaleceń zawartych w ulotce dołączonej do opakowania Dr Extendau odnośnie zalecanego okresu kuracji.

Zaburzenia erekcji mogą być również spowodowane zrelaksowanym trybem życia. Palenie, otyłość, nadmierne spożywanie alkoholu to czynniki ryzyka, które mogą prowadzić do zaburzeń seksualnych nawet u młodych osób poniżej 30 roku życia.

Cena tabletek Dr Extenda i gdzie kupić?

Wrócę do mojej rekomendacji na początku artykułu dotyczącej zakupu tego produktu, a mianowicie zamawiania tabletek Dr Extenda bezpośrednio z oficjalnej strony producenta . I upieram się przy tym aspekcie, ponieważ możesz skorzystać z tego zabiegu w bardzo niskiej cenie. Dokładniej, korzystasz z ceny producenta plus 50% zniżki, ale dotyczy tylko tutaj.

Dr Extenda

Opinie i Recenzje o DrExtenda

„Moja wydajność zaczęła spadać z powodu problemów w pracy, zawsze byłam niespokojna i bardzo zestresowana, żona poprosiła mnie nawet o rozwód, problemy i brak ochoty na seks, niszczyły moje małżeństwo, zacząłem chodzić na terapię i kupić Dr Extenda kapsułki, wierzę, że to wszystko było dobrą kombinacją i to właśnie będę dalej robić.”

„Kapsułki Dr Extenda podałam mężowi, bo czuł, że ma bardzo słabe erekcje, oprócz brania tabletek zaczęliśmy ćwiczyć, schudł i jego cholesterol wyraźnie spadł, widzę go jako sprawniejszego mężczyznę, jego pewność siebie widać w jego zachowanie, ale też czuje się w łóżku.”

Website | + posts

jest dietetykiem z 14-letnim doświadczeniem w dziedzinie żywienia i 8-letnimi badaniami w dziedzinie nauk o zdrowiu, na temat których opublikowała liczne artykuły w indeksowanych czasopismach naukowych. Oprócz pracy w zakresie żywienia i badań prowadzi także recenzje leków i suplementów, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem w ocenie tych produktów. Obecnie pracuje jako Konsultant Żywieniowy, gdzie wykorzystuje swoją rozległą wiedzę i umiejętności, doradzając osobom i organizacjom, jak poprawić swoje zdrowie poprzez odżywianie.

Dodaj komentarz