Testonyl - Jak działa? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Testonyl – Jak działa? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Testonyl jest oferowany jako wysoce skuteczny produkt na niedobór testosteronu. Według producenta zażywanie go zapewnia twardszą erekcję i większą frajdę podczas seksu. Ponadto przyjmowanie powinno zwiększać wzrost mięśni, regulować poziom cukru we krwi i stymulować wzrost włosów.

Ale szczególnie w przypadku wzmacniaczy potencji w handlu internetowym jest mnóstwo nieskutecznych i przecenionych produktów. Czy krople dołączają do tej niechlubnej serii, czy zaskakują nas swoim efektem? Przeczytaj niesamowity wynik w naszym autoteście Testonyl.

Kiedy myślisz o testosteronie, co przychodzi ci na myśl? Maczo? Agresywne, niecierpliwe zachowanie typu A? Szał drogowy? Przemoc?

Rola testosteronu w złym zachowaniu jest w dużej mierze mitem. Co więcej, testosteron odgrywa inne ważne role w zdrowiu i chorobie, które mogą Cię zaskoczyć. Na przykład, czy wiesz, że testosteron jest kluczowym graczem w raku prostaty? Albo, że kobiety też potrzebują testosteronu? Testosteron to coś więcej niż złe zachowanie facetów.

Rola testosteronu

Testosteron jest głównym hormonem płciowym u mężczyzn i odgrywa wiele ważnych ról, takich jak:

  • Rozwój penisa i jąder
  • Pogłębienie głosu w okresie dojrzewania
  • Pojawienie się włosów na twarzy i łonowych począwszy od okresu dojrzewania; w późniejszym życiu może odgrywać rolę w łysieniu
  • Wielkość i siła mięśni
  • Wzrost i siła kości
  • Popęd seksualny (libido)
  • Produkcja spermy

Dorastający chłopcy ze zbyt małą ilością testosteronu mogą nie doświadczać normalnej maskulinizacji. Na przykład genitalia mogą się nie powiększać, włosy na twarzy i ciele mogą być skąpe, a głos może nie pogłębiać się normalnie.

Testonyl

Testosteron może również pomóc w utrzymaniu prawidłowego nastroju. Mogą istnieć inne ważne funkcje tego hormonu, które nie zostały jeszcze odkryte.

Sygnały wysyłane z mózgu do przysadki mózgowej kontrolują produkcję testosteronu u mężczyzn. Przysadka następnie przekazuje sygnały do ​​jąder, aby wytworzyły testosteron. „Pętla sprzężenia zwrotnego” ściśle reguluje ilość hormonu we krwi. Kiedy poziom testosteronu wzrasta zbyt wysoko, mózg wysyła sygnały do ​​przysadki, aby zmniejszyć produkcję.

Gdybyś myślał, że testosteron jest ważny tylko u mężczyzn, mylisz się. Testosteron jest produkowany w jajnikach i nadnerczach. Jest jednym z kilku androgenów (męskich hormonów płciowych) u kobiet. Uważa się, że hormony te mają istotny wpływ na:

  • Funkcja jajników
  • Wytrzymałość kości
  • Zachowania seksualne, w tym normalne libido (chociaż dowody nie są rozstrzygające)

Właściwa równowaga między testosteronem (wraz z innymi androgenami) a estrogenem jest ważna dla prawidłowego funkcjonowania jajników. Chociaż szczegóły są niepewne, możliwe jest, że androgeny odgrywają również ważną rolę w normalnym funkcjonowaniu mózgu (w tym w nastroju, popędzie seksualnym i funkcjach poznawczych).

Co to jest Testonyl?

Termin Testonyl kryje w sobie duże dawki kropli z wyłącznie roślinnymi składnikami aktywnymi w celu zwiększenia własnej równowagi testosteronu w organizmie. Zgodnie z obietnicą producenta, jego przyjmowanie powinno prowadzić do zwiększenia potencji i pobudzenia libido. Ponadto mówi się, że podwyższony poziom testosteronu stymuluje wzrost mięśni i włosów, sprzyja koncentracji oraz pozytywnie równoważy poziom cukru we krwi.

Wystarczy kilka kropli Testonylu, aby pobudzić produkcję testosteronu. Stosowany regularnie powinien również zwiększyć sprawność fizyczną i psychiczną oraz pozytywnie wpłynąć na układ sercowo-naczyniowy.

Dla kogo spożycie miałoby sens?

Według producenta Testonyl powinien mieć pozytywny wpływ na równowagę testosteronu. Aby zorientować się w obietnicy tego producenta, krople poddaliśmy obszernemu autotestowi. Wyniki naszego testu możesz przeczytać zaraz potem.

Jeśli więc wierzyć oświadczeniom producenta, to krople Testonyl są odpowiednie przede wszystkim dla mężczyzn z niedoborem testosteronu. Wbrew temu, co zakłada wielu mężczyzn, niedobór testosteronu nie jest tak rzadki, ponieważ od 30 roku życia poziom testosteronu spada samoistnie. Alkohol, nikotyna, stres i niezdrowy tryb życia wspierają ten efekt.

Testonyl

Test w terenie – testonyl poddajemy testom

Zwłaszcza jeśli chodzi o wzmacniacze potencji, wiele preparatów nie do końca dotrzymuje obietnic, ale w rzeczywistości tylko kilka z nich je dotrzymuje. Dlatego skorzystaliśmy z okazji, aby sami wypróbować krople i wezwaliśmy do dużego testu Testonyl. Nasz czytelnik, 38-letni David, udostępnił się jako obiekt testowy. Odtąd będzie brał krople zgodnie z zaleceniami producenta i co tydzień będzie informował nas o swoich wynikach.

Tydzień 1 → Zaczynamy:

Na początku procesu Testonyl spotkaliśmy się z Davidem i omówiliśmy szczegóły czterotygodniowego autotestu, który miał nastąpić. Od teraz David będzie przyjmował krople przez okres czterech tygodni zgodnie z zalecaną dawką. Towarzyszące preparaty zwiększające potencję, budujące mięśnie czy zwiększające poziom testosteronu są absolutnie tabu.

David jest w długotrwałym związku i ogólnie jest zadowolony ze swojego życia seksualnego, ale mówi, że rozwinięcie pożądania seksualnego wymaga czasu. Widzi również pole do poprawy w zakresie budowania mięśni. Bo chociaż trenuje dwa razy w tygodniu, jego chuda sylwetka wcale się nie zmienia. Dlatego zakłada, że ​​cierpi na niedobór testosteronu.

Na początku testu David czuł, że zażywanie kropli wymaga trochę przyzwyczajenia się, ponieważ czuł, że smak kropli jest nieco dziwny. W 7 dniu zażywania nie widział żadnych pozytywnych zmian po zażyciu.

Tydzień 2 → Pierwsza kontrola:

Zgodnie z zaleceniami producenta, w 14 dniu testu David przyjmował krople Testonyl dwa razy dziennie po 3 krople każda. Uznał, że jest to bardzo łatwe do przyjęcia, a nasz tester szybko przyzwyczaił się do smaku. Jako pierwszy rezultat jego zażycia, David stwierdził, że reagował znacznie bardziej emocjonalnie na stymulację seksualną, a długość stosunku płciowego również wzrosła w trakcie okresu zażywania.

Ponadto David stwierdził, że zasadniczo czuł się silniejszy i był również silniejszy w sporcie i że nie był już tak łatwo zadyszany.

Tydzień 3 → Nasz pośredni wynik:

Po 3 tygodniach nadszedł czas na nasz pierwszy raport pośredni Testonylu. David był w stanie przedłużyć swoje pierwsze pozytywne wyniki od tygodnia 2. Generalnie czuł się silniejszy i do tej pory nie miał żadnych skutków ubocznych. Efekt kropli wydaje się nasilać im dłużej są przyjmowane, teraz David nie mówi tylko o dłuższej i mocniejszej erekcji; nasz tester był również w stanie lepiej kontrolować swój orgazm.

Są też zmiany fizyczne. Dość cienka broda Davida znacznie się powiększyła, a jego ciężki trening znajduje odzwierciedlenie w znacznie bardziej zarysowanym ciele. David był bardzo zadowolony z kropli.

Tydzień 4 → Podsumowanie naszego testu praktycznego:

Po czterotygodniowym okresie testowym przyszedł czas na ostateczną konkluzję. Spotykamy się z Davidem osobiście i rozmawiamy z nim o jego kolejnych przeżyciach. Tutaj nasz tester mówi nam, że preparat wyraźnie przerósł jego oczekiwania. Nie dość, że dobrze znosił krople, to wszystkie obietnice producenta zostały dotrzymane.

Zarówno David, jak i jego partnerka teraz dużo częściej uprawiają seks, ich życie seksualne jest dłuższe i bardziej satysfakcjonujące dla obu stron. David mówi o tym, że jest w stanie kontrolować swój orgazm i mieć twardą erekcję od początku do końca bez żadnych problemów. Ma też ochotę na częstsze uprawianie seksu i jest szybciej stymulowany seksualnie. W porównaniu do pierwszego tygodnia, jego wygląd wydaje się bardziej męski, jego ciało wydaje się silniejsze i bardziej umięśnione, a jego włosy i broda wydają się pełniejsze.

David stwierdził, że chciałby kontynuować przyjmowanie kropli po naszym teście Testonyl. Zakłada, że ​​osiągnięte do tej pory wyniki zostaną utrzymane, w najlepszym przypadku będą się nadal manifestować.

Testonyl

Czy są doświadczenia Testonyl lub recenzje klientów?

Aby uzyskać wiarygodną i niezależną opinię, w naszych badaniach zawsze cenimy doświadczenia poprzednich użytkowników. A jeśli chodzi o Testonyl, mężczyźni w każdym wieku również wymieniają się pomysłami online na forach na temat kropli na zwiększenie testosteronu.

Dokładny efekt jest prawdopodobnie bardzo różny, przy czym zdecydowana większość klientów mówi o pozytywnym wpływie na ich życie seksualne i szybszym budowaniu mięśni. Podczas gdy niektórzy użytkownicy zgłaszają długą i twardą erekcję, inni doceniają krople za to, że mogą dłużej opóźniać szczytowanie.

Jako miły efekt uboczny, krople są również przyjmowane ze względu na efekt zwiększenia wydajności. Jeśli dokładniej przeczytasz doświadczenie Testonyl, zauważysz również, że nie wszyscy użytkownicy cierpią na niedobór testosteronu, ale nadal przyjmują krople ze względu na skuteczny efekt.

Website | + posts

jest dietetykiem z 14-letnim doświadczeniem w dziedzinie żywienia i 8-letnimi badaniami w dziedzinie nauk o zdrowiu, na temat których opublikowała liczne artykuły w indeksowanych czasopismach naukowych. Oprócz pracy w zakresie żywienia i badań prowadzi także recenzje leków i suplementów, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem w ocenie tych produktów. Obecnie pracuje jako Konsultant Żywieniowy, gdzie wykorzystuje swoją rozległą wiedzę i umiejętności, doradzając osobom i organizacjom, jak poprawić swoje zdrowie poprzez odżywianie.

Dodaj komentarz