Remi Bloston - Opinie, Forum, Apteka, Cena, Oszustwo? Dawkowanie

Remi Bloston – Opinie, Forum, Apteka, Cena, Oszustwo? Dawkowanie

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Remi Bloston to suplement diety, który może zmniejszyć ryzyko chorób układu krążenia nawet o 75%. Dzięki naturalnemu składowi zapewnia niezbędne odżywienie komórkom mięśnia sercowego oraz dostarcza im witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Ponadto preparat reguluje ciśnienie krwi oraz eliminuje wolne rodniki, które są przyczyną wielu zmian zwyrodnieniowych i mutacji zachodzących w organizmie. Remi Bloston zapobiega również tworzeniu się złogów wapnia i blaszki miażdżycowej w naczyniach krwionośnych. W przypadku zmian, które już zaszły, stopniowo je cofa i łagodzi ich objawy.

Skuteczność suplementu potwierdzają badania, z których wynika, że ​​grupa przyjmująca Remi Bloston nie tylko osiągnęła zmniejszenie ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, ale także wykazała poprawę samopoczucia psychicznego i fizycznego. Ponadto grupa otrzymująca preparat miała lepsze wyniki w testach wydolnościowych, które są bezpośrednio związane ze stanem układu krążenia i oddechowego.

Remi Bloston

Choroba sercowo-naczyniowa

Choroby sercowo-naczyniowe (CVD) wpływają na serce i naczynia krwionośne. Prawie połowa wszystkich dorosłych w USA ma co najmniej jedną postać choroby serca. Możesz wprowadzić zmiany w stylu życia, aby poradzić sobie z chorobami sercowo-naczyniowymi lub lekarz może przepisać leki. Im szybciej wykryjesz chorobę sercowo-naczyniową, tym łatwiej ją wyleczyć.

Czym jest choroba serca?

Choroba sercowo-naczyniowa (choroba serca) odnosi się do grupy chorób, które wpływają na serce i naczynia krwionośne organizmu. Choroby te mogą dotyczyć jednej lub wielu części serca i/lub naczyń krwionośnych. Osoba może być objawowa (fizycznie doświadczać choroby) lub być bezobjawowa (w ogóle nic nie czuć).

Choroba serca obejmuje problemy z sercem lub naczyniami krwionośnymi tego typu:

 • Nieprawidłowe rytmy serca.
 • Choroba zastawki serca.
 • Zwężenie naczyń krwionośnych w sercu, innych narządach lub w całym ciele z płytką nazębną.
 • Trudności w ściskaniu serca i relaksacji.
 • Problemy z sercem i naczyniami krwionośnymi, z którymi się urodziłeś.
 • Problemy z zewnętrzną wyściółką twojego serca.

Jakie są choroby układu krążenia?

Istnieje wiele różnych rodzajów chorób układu krążenia, w tym między innymi:

 • Arytmia: problem z systemem przewodzenia elektrycznego serca, który może prowadzić do nieprawidłowych rytmów serca lub częstości akcji serca.
 • Choroba zastawkowa: problem z zastawkami serca (strukturami umożliwiającymi przepływ krwi z jednej komory do innej komory lub naczynia krwionośnego), taki jak zaciśnięcie lub nieszczelność zastawki.
 • Choroba wieńcowa: problem z naczyniami krwionośnymi serca, taki jak zatory.
 • Niewydolność serca: problem z funkcjami pompowania/relaksacji serca, który prowadzi do gromadzenia się płynów i duszności.
 • Choroba tętnic obwodowych: problem z naczyniami krwionośnymi ramion, nóg lub narządów jamy brzusznej, taki jak zwężenie lub zatory.
 • Choroba aorty: problem z dużym naczyniem krwionośnym, które kieruje krew z serca do mózgu i reszty ciała, taki jak rozszerzenie lub tętniak .
 • Wrodzona choroba serca: problem z sercem, z którym się urodziłeś, który może wpływać na różne części serca.
 • Choroba osierdzia: problem z wyściółką serca, w tym zapalenie osierdzia i wysięk osierdziowy .
 • Choroba naczyń mózgowych: problem z naczyniami krwionośnymi dostarczającymi krew do mózgu, taki jak zwężenie lub zablokowanie.
 • Zakrzepica żył głębokich: zablokowanie żył, naczyń, które przenoszą krew z mózgu/ciała do serca.

Jak powszechna jest choroba serca?

Choroby układu krążenia są główną przyczyną zgonów na całym świecie iw Stanach Zjednoczonych Każdego roku 655 000 osób w Stanach Zjednoczonych umiera z powodu chorób serca.

Prawie połowa dorosłych w USA cierpi na jakąś formę choroby sercowo-naczyniowej. Wpływa na mężczyzn i kobiety. W rzeczywistości jedna na trzy kobiety umiera z powodu chorób układu krążenia. Wpływa na ludzi w każdym wieku, przynależności etnicznej i na poziomie społeczno-ekonomicznym.

Remi Bloston

Co to jest Remi Bloston

Choroby sercowo-naczyniowe są główną przyczyną zgonów na świecie, z wyjątkiem chorób zakaźnych. To przerażające, zwłaszcza że wielu z nich można łatwo zapobiec – prowadząc zdrowy tryb życia. Przestrzeganie zdrowej diety, regularna aktywność fizyczna czy przyjmowanie suplementów to najlepsze sposoby na utrzymanie serca w dobrej kondycji. Remi Bloston może się do tego przyczynić.

Dodatkowo Remi Bloston to nie tylko dobry produkt dla osób, które już cierpią na choroby układu krążenia i chcą zminimalizować ich objawy. To także doskonały suplement dla osób dbających o profilaktykę i chcących uchronić się przed ewentualnym wystąpieniem tych chorób. Dzięki naturalnemu składowi nie powoduje skutków ubocznych jak wiele innych produktów dostępnych na rynku. Jest całkowicie nieinwazyjny.

Skład suplementu Remi Bloston:

Produkt Remi Bloston ma 100% organiczny skład , dzięki całkowicie naturalnym składnikom . Swoje działanie realizuje poprzez następujące składniki:

 • korzeń pokrzywy, o silnych właściwościach wspomagających poprawę układu sercowo-naczyniowego, zwłaszcza na poziomie naczyń włosowatych;
 • korzeń kozłka, o działaniu przeciwskurczowym i przeciwdrgawkowym zarówno na poziomie układu nerwowego, jak i układu krążenia;
 • głóg o działaniu odprężającym i przeciwzakrzepowym;
 • ryboflawina (witamina B2) i kobalamina (B12), które naturalnie pomagają w ochronie serca i zapobieganiu chorobom serca;
 • adermina;
 • tiamina, czyli witamina B1, która pełni ważną funkcję enzymatyczną przekształcania cukrów złożonych w cukry proste i jest transportowana do różnych części ciała (w tym do serca).

Wszystkie te substancje, połączone razem w jednym suplemencie, niewątpliwie czynią z niego doskonałego naturalnego sprzymierzeńca w leczeniu i profilaktyce wszystkich patologii, które uszkadzają układ sercowo-naczyniowy . Ale zobaczmy bardziej szczegółowo korzyści, opinie i dawkowanie.

RemiBloston

Spożycie i dawkowanie

Remi Bloston należy przyjmować przez 3 miesiące (jeden kurs), najlepiej przed posiłkami, połykając jedną kapsułkę rano i jedną wieczorem. W razie potrzeby zaleca się powtórzyć kurację w kolejnych cyklach po 3 miesiące każdy.

Korzyści i wyniki:

Według badań WHO (angielski akronim Światowej Organizacji Zdrowia) około 40% zgonów następuje z powodu chorób układu krążenia , które są również główną przyczyną zgonów na świecie. Witryna produktowa skupia się niemalże pilnie na niebezpieczeństwie tych patologii, zachęcając klienta do stosowania produktu nie tylko do leczenia, ale także do profilaktyki układu sercowo-naczyniowego .

Oficjalna strona internetowa produktu Remi Bloston podaje, że produkt działa w trzech głównych fazach (dla których dawka jest dostosowywana w trzech cyklach):

 • normalizacja poziomów ciśnienia;
 • uzupełnienie konsystencji krwi i naczyń krwionośnych;
 • zapobieganie udarom i ochrona.

Przedstawiono dwa główne badania w tym zakresie.

W 2016 roku przeprowadzono badanie Instytutu Kardiologii, w którym wzięły udział 4 grupy ochotników, którzy porównali stosowanie Remi Bloston i placebo przez 25 dni.

Badanie pokazuje następujące wyniki:

Spośród osób, które przyjmowały placebo,

 • 1% stwierdziło stabilizację ciśnienia krwi;
 • 0% zmniejszenie zakrzepicy;
 • 2% zmniejszenie arytmii.

Wręcz przeciwnie, osoby, które przyjmowały Remi Bloston :

 • 100% stwierdzono stabilizację ciśnienia krwi;
 • 90% redukcja zakrzepicy;
 • 99% zmniejszenie arytmii.

W 2018 r. Istituto Superiore della Sanità przeprowadził badanie na ponad 200 pacjentach, którzy dobrowolnie przyjmowali Remi Bloston, aby zweryfikować obecność skutecznych ulepszeń. Zgodnie z wynikami badań:

 • 98% badanych zgłasza stabilizację ciśnienia tętniczego na poziomie 130/80 po kilku godzinach od zażycia;
 • 97% badanych zgłosiło drastyczne zmniejszenie objawów przewlekłego nadciśnienia po dwóch tygodniach przyjmowania (takich jak szybkie bicie serca, zaburzenia czynności nerek i erekcji, przełom nadciśnieniowy, pogorszenie widzenia);
 • 82% badanych zgłosiło zmniejszenie ataków nadciśnienia już po trzech dniach od pierwszego spożycia
RemiBloston

Czy Remi Bloston ma przeciwwskazania?

Nie ma doniesień o skutkach ubocznych stosowania Remi Bloston (nie musi to oznaczać, że produkt działa). W sieci pojawiają się głównie pozytywne i często entuzjastyczne recenzje kupujących, zwłaszcza że produkt ma całkowicie naturalny skład i jako suplement można kupić bez recepty.

Jedyne ryzyko związane z produktem wiąże się z jego popularnością: jest on często sprzedawany w sieci przez liczne oszukańcze strony oferujące imitacje Remi Bloston. Właśnie z tego powodu wskazane jest kupowanie produktu tylko i wyłącznie na oficjalnej stronie internetowej. Ponadto, ponieważ produkt jest często wyprzedany, lepiej jest pospieszyć się podczas składania zamówienia, ponieważ Remi Bloston może być niedostępny przez pewien czas.

Opinie ekspertów i opinie klientów:

Oficjalna strona Remi Bloston informuje o opinii niektórych lekarzy na temat działania produktu, który wydaje się być naprawdę optymalny.
Oto kilka recenzji oferowanych przez klientów, z których niektóre są zgłaszane na oficjalnej stronie internetowej, które pokazują zadowolenie z produktu:

W 2017 roku trafiłem do szpitala z powodu udaru mózgu. Zawsze cierpiałam na nadciśnienie, ale nigdy nie zostałam wyleczona: bałam się, że zażywanie leków jest gorsze. Mój lekarz polecił RemiBloston, początkowo byłam sceptyczna, ale już po dwóch tygodniach zauważyłam zmianę! Czułem się lepiej, nie miałem już tego uczucia zadyszki i ciężkości. Widok też nie był już zamazany. Od tego czasu nie cierpiałem na ataki paniki i nie miałem więcej udarów .”

Nigdy nie miałem do czynienia z suplementami na nadciśnienie – zawsze musiałem brać inne leki na receptę. Sama wypróbowałam Remi Bloston, nie twierdząc, że działa: po kilku dniach zauważyłam, że objawy ustąpiły. Zapytałem o zdanie kilku lekarzy i oni mnie poparli: od tego momentu kontynuowałem przyjmowanie RemiBloston, widząc coraz więcej korzyści” .

Cena i gdzie go kupić:

Remi Bloston jest obecnie w ofercie Zniżka 50% jest tylko tymczasowa.

Produktu, z wyboru sprzedawcy, nie można kupić w żadnej aptece ani sklepie zielarskim, a jedynie zamówić online, dzięki czemu jest dostępny dla każdego.

Aby go zamówić, należy odwołać się wyłącznie do oficjalnej strony internetowej (uważając na imitacje) i wypełnić formularz na stronie głównej, podając: imię, nazwisko, numer telefonu. Usługa przewiduje możliwość kontaktu w trybie oddzwonienia przez operatora, który poprosi o potwierdzenie zamówienia w celu szybkiego i bezpiecznego dostarczenia towaru.

Website | + posts

jest dietetykiem z 14-letnim doświadczeniem w dziedzinie żywienia i 8-letnimi badaniami w dziedzinie nauk o zdrowiu, na temat których opublikowała liczne artykuły w indeksowanych czasopismach naukowych. Oprócz pracy w zakresie żywienia i badań prowadzi także recenzje leków i suplementów, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem w ocenie tych produktów. Obecnie pracuje jako Konsultant Żywieniowy, gdzie wykorzystuje swoją rozległą wiedzę i umiejętności, doradzając osobom i organizacjom, jak poprawić swoje zdrowie poprzez odżywianie.

Dodaj komentarz