Relixen Oil - Czy działa? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Relixen Oil – Czy działa? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Relixen OilZatkane uszy, konieczność głośnego słuchania radia lub telewizji, ciągłe proszenie innych o powtórzenie czy kolekcjonowanie woskowej biżuterii to częste problemy, które mogą spotkać każdego z nas. Wynikają one z nadprodukcji woskowiny, która odgrywa ważną rolę w samoobronie ucha środkowego, ale jest też bardzo stresująca. Można temu jednak zapobiec w bezpieczny i naturalny sposób – bez niewygodnego irygacji ucha, niszczącego nadziewania woskowiny pałeczkami woskowymi lub wyciągania jej przez otolaryngologa z ucha, co jest ostrym narzędziem.

Mowa o kroplach do uszu Relixen Oil, które rozpuszczają nadmiar woskowiny i nie tylko. To preparat, który przeszedł liczne badania kliniczne i uzyskał wiele pozytywnych rekomendacji. Postanowiliśmy spróbować! Poniżej nasza szczegółowa recenzja, w której przyglądamy się składowi produktu, jego działaniu, a przede wszystkim, jakie są opinie użytkowników i ekspertów oraz gdzie kupić Relixen Oil.

Pięć powodów, dla których twoje uszy mogą być zatkane i jak je odblokować

Posiadanie zatkanego ucha (lub czasami, co bardziej irytujące, zatkanych uszu) może być poważną niedogodnością, a czasami zagrożeniem dla zdrowia. Zatkane uszy mogą tłumić i zniekształcać dźwięki, zmniejszając zdolność słyszenia otoczenia. Zatkanie uszu jest nie tylko irytujące, ale zwykle wiąże się z innymi objawami, takimi jak ból ucha, swędzenie lub zawroty głowy.

Kiedy pojawia się blokada, zwłaszcza jeśli wydaje się niespodziewana, możesz się zastanawiać, dlaczego twoje ucho jest zablokowane. Istnieje wiele przyczyn zatkanego ucha; co zaskakujące, nie zawsze tak jest w przypadku gromadzenia się woskowiny. Chociaż istnieje wiele powodów, dla których ucho może być zatkane, wyróżniamy pięć najczęstszych przyczyn zatkania uszu. 

1. Dysfunkcja trąbki Eustachiusza (ETD) 

 • Trąbka Eustachiusza to mały kanał (o długości około półtora cala i średnicy zaledwie kilku milimetrów), który biegnie od każdego ucha (od ucha środkowego) do tylnej części nosa i górnego gardła. Przez większość czasu trąbki Eustachiusza pozostają zamknięte; jednak otworzą się, gdy osoba przeżuwa, ziewa lub połyka. Te rurki są odpowiedzialne za wyrównywanie ciśnienia z ucha wewnętrznego do świata zewnętrznego, aby zapewnić, że są takie same. Inną funkcją trąbki Eustachiusza jest odprowadzanie nagromadzonego śluzu do nosa lub gardła. Ogólnie rzecz biorąc, uczucie zatkania lub stłumienia pojawia się, gdy ciśnienie w każdym uchu środkowym jest nierówne lub gdy ciśnienie w uszach środkowych jest niezgodne z ciśnieniem powietrza; wtedy trąbki Eustachiusza pracują nad wyrównaniem ciśnienia. Czasami jednak lampy nie mogą pełnić tej funkcji, 
Relixen Oil

Wyzwalacze ETD

 • Blokada wywołana obrzękiem – przekrwienie i obrzęk trąbki słuchowej spowodowane infekcjami zatok i chorobami (przeziębienia i grypa przez większość czasu) powodują puchnięcie i zablokowanie trąbek ucha wewnętrznego. Ponieważ trąbki Eustachiusza nie mogą odprowadzać śluzu i cyrkulacji powietrza, zaburzają funkcjonowanie ucha wewnętrznego i środkowego. 
 • Fizyczna blokada – w niektórych przypadkach przerost tkanki w tylnej części nosa (taki jak polipy nosa lub migdałki gardłowe) może blokować otwarcie trąbek Eustachiusza. W rzadkich przypadkach może wystąpić wzrost guza.
 • Pęknięta błona bębenkowa (perforacja błony bębenkowej) – jest to dziura lub rozdarcie w cienkiej tkance oddzielającej ucho środkowe i wewnętrzne. Może to być spowodowane gromadzeniem się płynów, głośnymi dźwiękami, ciałami obcymi w uchu, ciężkim urazem głowy, poważnymi zmianami ciśnienia powietrza i infekcjami ucha (patrz następna sekcja). Pęknięta błona bębenkowa może sprawić, że twoje uszy będą jeszcze bardziej podatne na infekcje, które mogą dodatkowo zablokować trąbki Eustachiusza. 

Otwarcie trąbki Eustachiusza pozwala na uwolnienie ciśnienia. To leczy „blokada uszu”. Jeśli masz infekcję, zwykle przepisuje się antybiotyki, aby pomóc zwalczyć infekcję. Często w przypadku przekrwienia zatok wynikającego z przeziębienia i przewodu pokarmowego przepisywane są również aerozole do nosa. Jeśli jednak blokada nie ustąpi, oznacza to dysfunkcję w rurce. Może to spowodować dalsze komplikacje prowadzące do infekcji, jeśli nie jest leczone (chociaż zdarza się to rzadko). Jeśli często zatykasz uszy, które można przypisać ETD, dobrym pomysłem jest zbadanie uszu przez wykwalifikowanego specjalistę ds. zdrowia słuchu . 

Blokada woskowiny

Woskowina jest naturalnie występującą substancją, która chroni uszy przed wodą, bakteriami, grzybami i innymi elementami. Pomaga utrzymać nawilżenie i czystość uszu; jednak czasami gromadzi się nadmiar woskowiny, co powoduje problemy. Nazywa się to nadmierną woskowiną lub zatrzymaną woskowiną

Zazwyczaj woskowina wytwarzana przez ucho jest wypychana w kierunku zewnętrznej części ucha, gdzie jest wypłukiwana lub wypada; jednak osoby z nadmiarem woskowiny mogą stwierdzić, że zbyt duża ilość woskowiny w uchu blokuje słuch. Co więcej, w miarę jak woskowina gromadzi się z czasem, może stwardnieć i stać się trudna do wypłukania; powoduje to również, że uszy są bardziej podatne na blokady. Blokada woskowiny jest nie tylko irytująca, ale może prowadzić do innych problemów zdrowotnych. Według Harvard Health kanały uszne zatkane woskowiną mogą powodować bóle uszu, infekcje i inne problemy. 

Oprócz przewodzeniowego ubytku słuchu, inne objawy nadmiernej ilości woskowiny obejmują ból ucha, swędzenie lub zawroty głowy. W przypadku leczenia zablokowanej woskowiny ważne jest, aby porozmawiać ze specjalistą od słuchu lub zdrowia uszu. Specjalista w bezpieczny sposób usunie woskowinę i poleci produkty oraz metody usuwania woskowiny (więcej o bezpiecznym, domowym usuwaniu woskowiny poniżej!). 

Jak działa Relixen Oil?

Ucho ludzkie pełni wiele ważnych funkcji w codziennym życiu człowieka. Po pierwsze, jest to lokalizacja bardzo ważnego zmysłu – słuchu – bez którego trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie. Warto o nie dbać, by uniknąć problemów ze słuchem, stanami zapalnymi i innymi chorobami.

Wybierając Relixen Oil, możesz poprawić naturalny odbiór fal dźwiękowych z otoczenia. Będziesz miał wiele pozytywnych konsekwencji – lepiej i wyraźniej będziesz słyszeć głosy i inne dźwięki, a nadmiar woskowiny nie będzie wyglądał nieestetycznie.

Korzystny wpływ na narząd słuchu zawdzięcza sile olejków eterycznych, które delikatnie i niezwykle skutecznie radzą sobie z nadmiarem woskowiny w uchu. Produkt rozpuszcza starą woskowinę, a następnie wyciska ją tak, aby nie zalegała w uchu, tworząc zatyczki woskowe i blokując przepływ dźwięku przez narząd.

Ten naturalny proces czyszczenia uszu jest płynny i co najważniejsze bezpieczny. Naturalne oleje, które są siłą produktu, oczyszczają i łagodzą ewentualne zmiany wewnątrz turbiny. To nieporównywalnie tańsze rozwiązanie niż wpychanie woskowiny wkładkami do uszu czy częste wizyty u laryngologa, który czyści ucho mechanicznie.

Dodajmy, że Relixen Oil dodatkowo zwalcza wolne rodniki i mikroorganizmy, które mogą uszkadzać organizm. Skutecznie usuwają je z ucha, a dodatkowo tworzą barierę ochronną w postaci wilgotnego naskórka. Dzięki temu ucho jest chronione przed różnego rodzaju zabrudzeniami – kurzem, kurzem czy potem.

Relixen Oil

Jaki jest skład Relixen Oil?

Krople to połączenie wielu naturalnych składników, które w odpowiednich proporcjach korzystnie wpływają na skórę wewnętrznej warstwy ucha. Wchłanianie zawartych w preparacie związków odbywa się płynnie i komfortowo, dzięki czemu już po pierwszym zastosowaniu można zauważyć znaczną poprawę słuchu. Co zawiera Relixen Oil?

 • Olej ze słodkich migdałów – ma wysoką zawartość kwasów tłuszczowych, jest odporny na utlenianie i doskonale nadaje się do stosowania na skórę w warstwie ucha wewnętrznego. Ma działanie ułatwiające wchłanianie innych składników aktywnych, a jego konsystencja sprzyja swobodnemu dopływowi kropli do części ucha, w których wystąpił problem i ich wydalaniu na zewnątrz.
 • Olejek goździkowy – dezynfekcja i dezynfekcja. Doskonale radzi sobie z wolnymi rodnikami i mikroorganizmami obecnymi w uchu. Wnika w głębokie warstwy skóry, działając zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Zaaplikowany do ucha tworzy barierę przed zanieczyszczeniami i chroni ucho przed gromadzeniem się zarazków i bakterii.
 • Olej arganowy – działa przeciwbólowo, przynosi natychmiastową ulgę. Jeśli w uchu nagromadzi się nadmiar woskowiny, zakryj ją, ponieważ możesz odczuwać dyskomfort lub ból. Dzięki olejkowi arganowemu objawy te ulegają zmniejszeniu. Dodatkowo tworzy barierę ochronną przed dostaniem się do ucha brudu i kurzu.
 • Olej kokosowy – świetnie sprawdza się przy różnego rodzaju infekcjach ucha. 94% jego składu stanowią nasycone kwasy tłuszczowe, a suplement diety zawiera tłuszcze nienasycone, witaminy i minerały, dzięki czemu doskonale zwalcza mikroorganizmy obecne w uchu. Nawilża, działa przeciwwirusowo i przeciwgrzybicznie, naturalizuje wolne rodniki i wspomaga rozpuszczanie woskowiny.
 • Olejek pomarańczowy – działa tonizująco, przeciwzapalnie i bakteriostatycznie, jednocześnie bardzo przyjemnie pachnie, co zmniejsza stres i poprawia nastrój.
 • Oliwa z oliwek – zawiera cenne tłuszcze, jest bogata w polifenole, które działają antyoksydacyjnie, a także ma korzystny wpływ na zewnętrzną błonę najeźdźców, którzy ją rozpuszczają.
 • Ekstrakt z szałwii szałwiowej – działa ściągająco, doskonale oczyszcza skórę i ogranicza nadprodukcję woskowiny w uszach, a także sprzyja jej wydalaniu z wnętrza ucha. Warto również pamiętać, że szałwia działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie, dlatego z powodzeniem może być stosowana w stanach zapalnych ucha.
 • Ekstrakt z kwiatu gardenii tahitańskiej – ten składnik jest niezbędny dla komfortu uszu, ponieważ wspomaga regenerację skóry, likwiduje podrażnienia i zmniejsza zmiany zapalne. Poprawia słuch, co jest efektem ubocznym regeneracji wewnętrznej warstwy skóry ucha.
 • Ekstrakt z babki lancetowatej – pomaga przy stanach zapalnych i infekcjach uszu, poprawia stan naskórka, nawilża i poprawia komfort słuchu.

Jak stosować krople Relixen Oil?

Aplikacja preparatu jest niezwykle prosta i intuicyjna. Wystarczy wstrzyknąć około 3 kropli do ucha i trzymać głowę przechyloną na bok przez kilka chwil, aby olejki dotarły do ​​źródła problemu. Powtórz proces na drugim uchu.

Essensyna działa redukująco na woskowinę, ale także odżywia i oczyszcza. Dlatego zaleca się regularne dawkowanie. Najlepsze efekty uzyskasz stosując preparat około 2-3 razy dziennie. Możesz jednak zmniejszyć lub zwiększyć tę częstotliwość zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Dla kogo jest odpowiedni Relixen Oil?

Krople te przeznaczone są dla osób, które zmagają się z nadprodukcją woskowiny, mają problemy z przekrwieniem uszu lub nawracającymi infekcjami ucha. Ale to nie wszystko! Nawet jeśli nie masz tych objawów, warto się przygotować.

Otóż ​​łagodzi i odżywia, a także jest doskonałym narzędziem do utrzymania prawidłowej higieny uszu. Krople są więc przeznaczone dla osób, które kompleksowo dbają o swój słuch, chcą poprawić swój słuch i zabezpieczyć się przed ewentualnymi zmianami, które mogłyby wpłynąć na komfort słuchania.

Dzięki całkowicie naturalnemu składowi Relixen Oil może być stosowany przez każdego, kto chce utrzymać swój narząd słuchu w doskonałej kondycji i zmniejszyć ryzyko wystąpienia stanów zapalnych lub chorób!

Sprawdź: Ottomax+.

Relixen Oil

Czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania kropli?

Niewątpliwą zaletą kropli Relixen Oil jest ich bezpieczna i naturalna formuła. Mogą być z powodzeniem stosowane przez osoby w każdym wieku, jeśli nie mają alergii lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników lub nie cierpią na próchnicę uszu (np. dziurę w bębenku).

Jeśli obawiasz się, że możesz być uczulony lub struktury ucha są uszkodzone, skonsultuj się z lekarzem przed włożeniem kropli do ucha.

Ekspertyzy dotyczące upadku Relixen Oil

 • Zdrowe uszy wymagają odpowiedniej pielęgnacji, a zła higiena może mieć niebezpieczne konsekwencje – od zatkanych uszu po zapalenie lub pogorszenie słuchu. Polecam Relixen Oil, który ma naturalny skład oparty na olejkach i ekstraktach roślinnych. Skutecznie eliminuje problemy, poprawia komfort słuchania i działa niemalże natychmiastowo. Polecam moim podopiecznym i polecam również Wam! „- Instruktor dźwięku, Jolanta, 36 lat
 • Relixen Oil to rewolucyjna specjalność uznana przez ekspertów ds. testów bezpieczeństwa. Ma naturalny skład, sprzyja prawidłowej higienie uszu i poprawia codzienne funkcjonowanie. Potwierdzają to liczne testy kliniczne, a także opinie klientów. Chciałbym polecić. „- laryngolog Wiktor, 48 lat

Gdzie kupić Relixen Oil? nasza rekomendacja

Kiedy robisz zakupy online, jesteś narażony na nieoryginalny, a nawet niebezpieczny produkt. Poniżej link do sprzedawcy, z którym współpracujemy. Daje to gwarancję, że zamawiasz oryginalny, wysokiej jakości i bezpieczny produkt w dobrej cenie.

Zamów Relixen Oil od oficjalnego sprzedawcy ( klikając w baner na stronie) i nie narażaj się na utratę środków lub niepożądane działanie podrobionego produktu!

Website | + posts

jest dietetykiem z 14-letnim doświadczeniem w dziedzinie żywienia i 8-letnimi badaniami w dziedzinie nauk o zdrowiu, na temat których opublikowała liczne artykuły w indeksowanych czasopismach naukowych. Oprócz pracy w zakresie żywienia i badań prowadzi także recenzje leków i suplementów, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem w ocenie tych produktów. Obecnie pracuje jako Konsultant Żywieniowy, gdzie wykorzystuje swoją rozległą wiedzę i umiejętności, doradzając osobom i organizacjom, jak poprawić swoje zdrowie poprzez odżywianie.

Dodaj komentarz