Prostaktiv – Czy działa? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Zapalenie gruczołu krokowego to przypadłość , która dotyka wielu mężczyzn, niezależnie od ich wieku i stanu zdrowia. Skuteczną pomocą w tym problemie jest Prostaktiv, suplement diety, który przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania tego narządu i eliminacji wszelkiego rodzaju stanów zapalnych, które go dotknęły.

Do stanów zapalnych dochodzi również z powodu nie do końca zdrowych nawyków związanych ze stylem życia, takich jak dieta bogata w tłuszcze i uboga w witaminy, słabe nawodnienie czy prawie całkowity brak aktywności fizycznej.

Zapalenie gruczołu krokowego

Zapalenie gruczołu krokowego to spektrum zaburzeń, które dotykają znaczną liczbę mężczyzn. Ostre bakteryjne zapalenie gruczołu krokowego może być zdarzeniem zagrażającym życiu, wymagającym szybkiego rozpoznania i leczenia antybiotykoterapią. Przewlekłe bakteryjne zapalenie gruczołu krokowego ma łagodniejszy przebieg i wymaga antybiotykoterapii w celu ustąpienia. Przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego/zespół przewlekłego bólu miednicy jest najczęstszą manifestacją zapalenia gruczołu krokowego i może być najtrudniejsze do leczenia. Bezobjawowe zapalenie gruczołu krokowego jest przypadkowym odkryciem o niejasnym znaczeniu. Zrozumienie strategii diagnostycznych i terapeutycznych dla każdej z tych jednostek ma kluczowe znaczenie dla lekarzy pierwszego kontaktu w opiece nad pacjentami płci męskiej.

Zapalenie gruczołu krokowego obejmuje cztery odrębne jednostki kliniczne, które można opisać za pomocą systemu klasyfikacji National Institutes of Health International Prostatitis Collaborative Network. Cztery kategorie zapalenia gruczołu krokowego to:

Sprawdź: Prostanol.

 • ostre bakteryjne zapalenie gruczołu krokowego
 • przewlekłe bakteryjne zapalenie gruczołu krokowego
 • przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego/zespół przewlekłego bólu miednicy
  • podtyp zapalny
  • podtyp niezapalny
 • bezobjawowe zapalenie gruczołu krokowego. 4

Ostre bakteryjne zapalenie gruczołu krokowego

Ostre bakteryjne zapalenie gruczołu krokowego (ABP) odpowiada za około 5% przypadków zapalenia gruczołu krokowego. 1 Chociaż rzadko, ABP wymaga szybkiego rozpoznania i leczenia, ponieważ może prowadzić do sepsy. Ostre bakteryjne zapalenie gruczołu krokowego jest wynikiem namnażania się bakterii w obrębie gruczołu krokowego w następstwie wewnątrzsterczowego refluksu moczu zakażonego organizmami takimi jak Escherichia coli , Enterococcus i Proteus . 5,6 Mężczyźni z przewlekłymi założonymi na stałe cewnikami, cukrzycą, immunosupresją lub ci, którzy sporadycznie wykonują samocewnikowanie, są bardziej narażeni na rozwój ABP ze względu na zwiększone ryzyko kolonizacji cewki moczowej przez bakterie 6 , 7Nie ma dowodów na to, że uraz krocza spowodowany jazdą na rowerze lub konno, odwodnienie lub abstynencja seksualna są czynnikami ryzyka ABP.

Obraz kliniczny ABP może być bardzo zróżnicowany, z objawami od łagodnych do ciężkich. 6 Do klasycznych objawów należą:

 • gorączka
 • dreszcze
 • ból krocza lub podbrzusza
 • dyzuria
 • częstotliwość oddawania moczu
 • parcie na mocz
 • bolesny wytrysk
 • hematospermia. 8

Co to jest Prostaktiv

Prostaktiv to suplement diety , który wykorzystuje formułę tabletek i działa na poprawę funkcji prostaty, wykorzystując formułę opartą na ziołach i korzeniach leczniczych.

Istnieje wiele objawów, które powinny Cię ostrzec, takich jak szwy w pachwinie, których nie można wytłumaczyć bólem mięśni.

Możesz również odczuwać rodzaj ucisku w kroczu , które znajduje się między odbytem a penisem, które ma tendencję do mrowienia, jeśli prostata nie działa tak, jak powinna.

Zauważysz, że chodzisz do łazienki częściej niż zwykle , a oddawanie moczu staje się czasem trudniejsze i prawie przerywane, z uczuciem ciężaru na wysokości pęcherza, jakbyś nigdy nie był w stanie całkowicie go opróżnić.

Na poziomie seksualnym objawy są jeszcze bardziej widoczne, a erekcja staje się coraz trudniejsza, z możliwością niemożności jej osiągnięcia lub utrzymania tak, jak powinna.

Z tego wynika spadek chęci, częściowo z powodu lęku przed tymi nieprzyjemnymi epizodami, częściowo z powodu niewydolności prostaty, która również determinuje reakcję organizmu na bodziec.

Jeśli wszystkie te objawy zostaną zaniedbane, konsekwencje mogą być dość poważne.

Przede wszystkim narażasz się na całkowitą impotencję , która odbija się niekorzystnie zarówno na poziomie psychicznym, jak i fizycznym.

Po drugie, problem może przekształcić się w nowotwór złośliwy, wymagający interwencji chirurgicznej.

Wreszcie prostata może puchnąć coraz bardziej, powodując silny ból i dyskomfort nawet podczas chodzenia.

Aby uniknąć tych wszystkich problemów, lepiej rozpocząć kurację preparatem Prostaktiv i korzystać z jego efektów już po kilku tygodniach.

Jak prawidłowo stosować Prostaktiv

Stosowanie Prostaktiv okazało się dla większości klientów łatwe i automatyczne, zwłaszcza dzięki wygodnej formule tabletek.

W porównaniu z proszkiem, są one już dozowane i potrzebują tylko łyka wody, aby połknąć je w ciągu kilku sekund.

Zaleca się przyjmowanie jednej tabletki Prostaktiv dziennie rano , zaraz po przebudzeniu, aby jelita stały się bardziej chłonne i wszystkie dobroczynne substancje zostały wchłonięte przez organizm.

Kurację można kontynuować przez kilka tygodni bez żadnych skutków ubocznych iw połączeniu z innymi terapiami, zawsze za radą lekarza, nawet jeśli do uzyskania produktu nie jest wymagana recepta .

Przechowuj butelkę w suchym miejscu i noś ją w torbie nawet w podróży, aby na bieżąco poprawiać funkcjonalność prostaty.

Składniki

Istnieje wiele korzystnych składników, które można znaleźć w preparacie Prostaktiv , całkowicie naturalnego pochodzenia i przebadanych przez zespół profesjonalistów właśnie po to, aby były dobrze tolerowane przez wszystkie rodzaje pacjentów.
Najpierw znajdziesz Serenoa Repens , roślinę, która dba o złagodzenie wszystkich głównych objawów zapalenia gruczołu krokowego.

W związku z tym poprawia erekcję i sprawia, że ​​jest ona szybka i długotrwała, a także reguluje oddawanie moczu, aby nie było przerywane i bolesne.

Jego działanie jest głównie łagodzące i przeciwzapalne, likwidując zaczerwienienie i obrzęk, które charakteryzują zapalenie gruczołu krokowego i czynią je bardzo dokuczliwym.

Ekstrakt z Gingko Biloba działa następnie na krążenie krwi i dlatego sprzyja poprawie sfery seksualnej.

Następnie oddziałuje na libido i narządy miednicy, stymulując reakcję organizmu na bodźce psychiczne i fizyczne.

Ponadto składnik, taki jak ekstrakt z jeżówki, został również włączony do tworzenia Prostaktiv , kwiatu, który działa przede wszystkim na uszkodzone tkanki, naprawiając je i promując zwartość skóry.

Jest to naturalny środek przeciwzapalny, który neutralizuje wirusy i bakterie oraz sprawia, że ​​okolica się opróżnia i staje się mniej bolesna.

Wreszcie cynk jest niezbędny w profilaktyce raka prostaty i gruczolaka, przydatny do ułatwienia funkcjonowania układu moczowego i ograniczenia wystąpienia infekcji, które zaniedbane mogą prowadzić do zdecydowanie bolesnego i trudnego do wyleczenia przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego.

Zalety i wady suplementu Prostaktiv

Istnieje wiele korzyści, o których klienci wspominali w swoich recenzjach, mówiąc o Prostaktiv .

W pierwszej kolejności doceniono zieloną ziołową formułę , która nie zawiera substancji chemicznych mogących powodować skutki uboczne w dłuższej perspektywie.

Mówimy o kompozycji, która następnie działa jak naturalny środek przeciwzapalny, opróżniając obszar prostaty i łagodząc zaczerwienienie, które powstaje w przypadku zapalenia gruczołu krokowego.

Reguluje się również krążenie krwi, wzmacniając ściany żylne i uwalniając je od złego cholesterolu, odpowiedzialnego za niedrożności i nieregularny przepływ.

Sfera seksualna również korzysta z Prostaktiv , przywracając długotrwałą i ciągłą erekcję , a tym samym eliminując lęk przed wydajnością i zahamowania skutkujące niepowodzeniem.

Jeśli twój główny problem dotyczy oddawania moczu, przepływ staje się coraz bardziej regularny i nie ma ciągłego parcia na mocz, tak jakby pęcherz zawsze był obciążony.

Ci, którzy kontynuowali kurację przez kilka tygodni, zgłaszają, że nie znaleźli żadnej korzyści, tolerują produkt, a także stosują go razem z określonymi lekami, bez żadnego utrudnienia w ich działaniu.

Składniki zastosowane w Prostaktiv stymulują regenerację tkanek , spowalniając naturalne starzenie się skóry oraz przeciwdziałając obecności wolnych rodników.

Znikają zatem ból, obrzęki, podrażnienia oraz trudności w kontrolowaniu niektórych funkcji , takich jak oddawanie moczu czy erekcja w przypadku stymulacji seksualnej.

Opinie klientów Prostaktiv

Opinie klientów Prostaktiv są bardzo pozytywne i jak dotąd nikt nie wyraził negatywnej opinii.

Oprócz wszystkich pozytywnych aspektów, o których do tej pory wspomnieliśmy, bardzo ceniona jest usługa pomocy świadczona klientowi, której towarzyszy przed i podczas sprzedaży zespół profesjonalistów gotowych odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktu i sposobu zakup.

Stosunek jakości do ceny jest uważany za doskonały , zwłaszcza w świetle promocji, którą zobaczymy poniżej.

Cena i gdzie kupić Prostaktiv

Kupowanie Prostaktiv w aktualnej promocji jest naprawdę wygodne, ponieważ teraz jest akcja promocyjna -50%. Aby kupić Prostaktiv , jedyną opcją jest odwiedzenie oficjalnej strony internetowej , pełnej przydatnych informacji na temat składu, składników i sposobu użycia.

Aby sfinalizować operację, musisz wypełnić białe pole na stronie głównej, wpisując swoje imię, nazwisko, adres i numer telefonu, aby odebrać telefon od operatora i sfinalizować sprzedaż.

Otrzymasz Prostaktiv w krótkim czasie i będziesz mógł skutecznie walczyć z zapaleniem gruczołu krokowego za pomocą jednego z najlepszych suplementów diety na rynku. 

jest dietetykiem z 14-letnim doświadczeniem w dziedzinie żywienia i 8-letnimi badaniami w dziedzinie nauk o zdrowiu, na temat których opublikowała liczne artykuły w indeksowanych czasopismach naukowych. Oprócz pracy w zakresie żywienia i badań prowadzi także recenzje leków i suplementów, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem w ocenie tych produktów. Obecnie pracuje jako Konsultant Żywieniowy, gdzie wykorzystuje swoją rozległą wiedzę i umiejętności, doradzając osobom i organizacjom, jak poprawić swoje zdrowie poprzez odżywianie.

Dodaj komentarz