Opaska Termiczna Sovecto Optis - Jak to działa? Opinie, Cena, forum, Apteka

Opaska Termiczna Sovecto Optis – Jak to działa? Opinie, Cena, forum, Apteka

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sovecto Optis jest to w pełni naturalna opaska termiczna na silne bóle głowy i migreny.

Migreny i silne bóle głowy nie należą do najprzyjemniejszych doznań. Uczucie przeszywającego bólu, przenikającego do wnętrza czaszki, może pojawić się praktycznie w każdej sytuacji. Osoby cierpiące na stany zapalne lub długotrwałe migreny są bardziej podatne na ten rodzaj bólu.

Przyjmowanie leków w takim kontekście może być kłopotliwe – trzeba by zawsze mieć przy sobie silne tabletki przeciwbólowe, a ich stosowanie dodatkowo obciąża narządy wewnętrzne.

Można jednak skorzystać z terapeutycznych metod alternatywnych, które nie zaburzają funkcjonowania narządów i nie obciążają poszczególnych tkanek toksycznym działaniem.
Tego typu produkt to Sovecto Optis, orteza przeciwbólowa. Badamy, co charakteryzuje ten sposób radzenia sobie z bólem.

 Sovecto Optis

Co to jest migrena?

Migrena jest silny ból głowy , które często pochodzi z nudnościami , wymiotami i wrażliwością na światło. Może trwać godziny lub dni.

Objawy migreny

Migreny są różne u każdego. U wielu osób przebiegają one etapami. Te etapy mogą obejmować:

Prodrom

Na godziny lub dni przed bólem głowy około 60% osób cierpiących na migreny zauważa objawy takie jak:

Aura

Objawy te wywodzą się z układu nerwowego i często dotyczą wzroku . Zwykle zaczynają się stopniowo, w okresie od 5 do 20 minut i trwają krócej niż godzinę. Możesz:

 • Zobacz czarne kropki, faliste linie, błyski światła lub rzeczy, których nie ma ( halucynacje )
 • Miej wizję tunelową
 • W ogóle nie mogę zobaczyć
 • Masz mrowienie lub drętwienie po jednej stronie ciała
 • Nie mogę mówić wyraźnie
 • Masz uczucie ciężkości w rękach i nogach
 • Masz dzwonienie w uszach
 • Zauważ zmiany w zapachu, smaku lub dotyku

Atak

Migrenowy ból głowy często zaczyna się jako tępy ból i przeradza się w pulsujący ból . Zwykle pogarsza się podczas aktywności fizycznej . Ból może przenosić się z jednej strony głowy na drugą, może być z przodu głowy lub może mieć wrażenie, że wpływa na całą głowę.

Około 80% ludzi ma nudności wraz z bólem głowy, a około połowa wymiotuje. Możesz również być blady i lepki lub czuć się słabo .

Większość migrenowych bólów głowy trwa około 4 godzin, ale silne mogą trwać dłużej niż 3 dni. Często występuje od dwóch do czterech bólów głowy miesięcznie. Niektórzy ludzie mogą mieć migrenowe bóle głowy co kilka dni, podczas gdy inni mają je raz lub dwa razy w roku.

Postdrom

Ten etap może trwać do jednego dnia po bólu głowy. Objawy obejmują:

 • Czuję się zmęczony , wykończony lub zepsuty
 • Czuję się niezwykle odświeżony lub szczęśliwy
 • Ból lub osłabienie mięśni
 • Łaknienie lub brak apetytu

Przyczyny migreny

Migrenowe bóle głowy są objawem stanu znanego jako migrena. Lekarze nie znają dokładnej przyczyny migrenowych bólów głowy, chociaż wydaje się, że są one związane ze zmianami w mózgu i genami. Twoi rodzice mogą nawet przekazywać wyzwalacze migreny, takie jak zmęczenie , jasne światło lub zmiany pogody.

Przez wiele lat naukowcy sądzili, że migreny występują z powodu zmian w przepływie krwi w mózgu. Większość teraz myśli, że może to przyczynić się do bólu, ale to nie jest to, co go zaczyna.

Obecne myślenie jest takie, że migrena prawdopodobnie zaczyna się, gdy nadaktywne komórki nerwowe wysyłają sygnały, które uruchamiają nerw trójdzielny, co daje czucie w głowie i twarzy. To sygnalizuje twojemu ciału uwalnianie substancji chemicznych, takich jak peptyd związany z genem serotoniny i kalcytoniny (CGRP). CGRP powoduje puchnięcie naczyń krwionośnych w wyściółce mózgu. Następnie neuroprzekaźniki powodują stan zapalny i ból.

 Sovecto Optis

Jak radzić sobie z nieprzyjemnymi bólami głowy i pojawiającym się uczuciem zmęczenia?

Skutkiem problemów z bólami w obrębie czaszki mogą być różne choroby, których nie wolno lekceważyć. Zawsze warto skonsultować się z lekarzem, który dokładnie sprawdzi, dlaczego ból pojawia się w konkretnym przypadku. Jeśli jednak dyskomfort pojawia się z powodu już stwierdzonych i zdiagnozowanych przypadków, wówczas można podjąć różne metody radzenia sobie z problemem.

W przypadku schorzeń układu oddechowego, bólu karku czy dolegliwości oczu – możesz skorzystać z nowej formy radzenia sobie z bólem.
Jest to terapeutyczna orteza przeciwbólowa Sovecto Optis , która łagodzi zmęczone tkanki i zmniejsza uczucie obrzęku, ucisku, zmęczenia i bólu.

Polecany jest przy bólach i stanach zapalnych zatok, pojawiających się migrenach czy bezsenności. Użytkownicy polecają również Sovecto Optis ze względu na jego działanie przeciwpotne lub niezdolność do gojenia niektórych ran.

Alternatywą jest przyjmowanie silnych leków, które muszą być metabolizowane przez organizm. Niepozorny środek przeciwbólowy musi zostać przetworzony przez układ pokarmowy, który w takiej sytuacji musi pracować niezwykle ciężko. Wprawdzie ból na chwilę ustaje, ale po pewnym czasie wraca.

Sovecto Optis ból klamra może być szansa, aby rozwiązać istniejące problemy zdrowotne – jeśli jest stosowany zgodnie z zaleceniami producenta.

Co to jest Sovecto Optis 

Na rynku dostępnych jest wiele preparatów łagodzących ból, który pojawia się w okolicy szyi i głowy. Jednak niewiele z nich ma tak niesamowitą specyfikę jak Sovecto Optis . Dzieje się tak dlatego, że jest to produkt w formie opaski uciskowej, który zakłada się na bolące miejsca.

Aplikacja Sovecto Optis jest niezwykle prosta. W przypadku bólów głowy opaskę zakłada się w taki sposób, aby zakrywała dotknięty obszar. Jeśli cierpisz na bolesne suche zapalenie spojówek, załóż ortezę na oczy. Z drugiej strony, jeśli cierpisz na dolegliwości kręgosłupa (szyjki) załóż ortezę na głowę i zsuń ją w okolice szyi. Sovecto Optis działa w dziesięciu różnych kierunkach, holistycznie wspierając organizm w walce z przyczynami bólu.

 1. Łagodzi ból skroni.
 2. Zwalcza migreny.
 3. Pomaga przy chorobach zatok.
 4. Wspomaga gojenie się ran.
 5. Poprawia nastrój.
 6. Wpływa na normalny cykl dobowy.
 7. Zmniejsza skutki negatywnych czynników meteorologicznych.
 8. Zmniejsza predyspozycje do pocenia się.
 9. Może być stosowany do leczenia zmarszczek.
 10. Zmniejsza uczucie zmęczenia.
 Sovecto Optis

Jak używać Sovecto Optis?

Opaska Sovecto Optis to jeden z najskuteczniejszych sposobów na zmniejszenie pojawiających się bólów głowy. Nie ma potrzeby używania syropów ani połykania garści tabletek. Orteza nie ma skutków ubocznych, a jej stosowanie jest niezwykle proste.

Producent wskazuje, aby nie przekraczać około 10 minut jednej sesji noszenia. Pełne efekty zabiegu widoczne są po około 21 dniach, jednak początkowe efekty widoczne są znacznie szybciej. Jak podkreśla sam producent, Sovecto Optis to całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny środek przeciwbólowy, który w naturalny sposób wspomaga procesy gojenia ran czy usuwania stanów zapalnych tkanek.

Opaska termiczna zmniejszająca ból głowy Korzyści i zalety

Specjaliści kliniczni jako jedni z pierwszych ogłosili, że Sovecto Optis ma wiele zalet i zalet dla ludzkiego organizmu. Mówią, że bioaktywna opaska termiczna działa w celu zmniejszenia częstotliwości bólów głowy. Dostarczając mózgowi wystarczającą ilość krwi, wywołują również uczucie szczęścia i wewnętrznego spokoju.

Rzućmy okiem na niektóre z głównych zalet i zalet opaski termicznej Sovecto Optis:

 • Całkowicie naturalny skład dla aktywnej migreny i bólu głowy;
 • Zespół termiczny służy do złagodzenia uczucia depresji i zwiększonego spokoju wewnętrznego;
 • Lepszy dopływ krwi do produktu mózgowego działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, wywołując efekt rozgrzewający i relaksujący;
 • Opaska jest dobra dla prawidłowego rozszerzenia naczyń krwionośnych i nie ma skutków ubocznych ani przeciwwskazań;

Sovecto Optis Komentarze i opinie na forach

Od razu zauważymy, jak pozytywny ton mają komentarze i opinie na forach Sovecto Optis. Referencje wystawiają mężczyźni i kobiety, którzy cierpieli na chroniczne epizody migreny i depresji . Około 90% zgłasza w swoich opiniach, że opaska termiczna pomogła im zminimalizować takie objawy. Czują się świetnie i są w doskonałym humorze, gdy noszą ją na co dzień.

Badania kliniczne z udziałem ponad 5000 uczestników z różnych krajów pokazują, że Sovecto Optis nie jest niebezpieczny . Wielu lekarzy poleca go swoim pacjentom. Szybki efekt ocieplenia generuje wiele pozytywnych komentarzy i opinii na forach Sovecto Optis. Nic w tym dziwnego, skoro głównym składnikiem kompozycji są nasiona gorczycy białej.

 Sovecto Optis

Jak używać opaski termicznej Sovecto Optis

Bioaktywna opaska termiczna Sovecto Optis jest niezwykle łatwa w użyciu. Musisz go nosić codziennie przez około 10-15 minut przez cały miesiąc kalendarzowy . To na dobre złagodzi ból spowodowany przewlekłymi bólami głowy. Oczywiście producent zaleca klientom stosowanie się do instrukcji użytkowania Sovecto Optis. Odpowiedni tryb aplikacji jest również wymieniony w instrukcji obsługi w ulotce.

Oto jak używać Sovecto Optis krok po kroku:

 1. Noś ją codziennie przez około 15 minut.
 2. Pij dużo płynów i myśl pozytywnie.
 3. Powtarzaj ten proces codziennie przez cały miesiąc kalendarzowy, aby uzyskać długotrwały efekt uśmierzania bólu.

Gdzie Kupić i jaka jest cena?

Warto pamiętać, że oryginalny produkt dostępny jest tylko na oficjalnej stronie producenta – zdarzają się też podróbki oparte na popularności Sovecto Optis w sieci. Jeśli chcesz mieć pewność, że opaska termiczna jest produktem w pełni oryginalnym i wartościowym – wybierz ten dystrybuowany przez renomowanego producenta, który ma wyłączność na sprzedaż tego produktu – czyli tutaj.

Website | + posts

jest dietetykiem z 14-letnim doświadczeniem w dziedzinie żywienia i 8-letnimi badaniami w dziedzinie nauk o zdrowiu, na temat których opublikowała liczne artykuły w indeksowanych czasopismach naukowych. Oprócz pracy w zakresie żywienia i badań prowadzi także recenzje leków i suplementów, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem w ocenie tych produktów. Obecnie pracuje jako Konsultant Żywieniowy, gdzie wykorzystuje swoją rozległą wiedzę i umiejętności, doradzając osobom i organizacjom, jak poprawić swoje zdrowie poprzez odżywianie.

Dodaj komentarz