Tabletki Lordliness Jak stosować? Negatywne Opinie, Forum, Cena, Apteka

Tabletki Lordliness Jak stosować? Negatywne Opinie, Forum, Cena, Apteka

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Lordliness to suplement, który może zwiększyć rozmiar penisa. Produkt wykonany z surowców organicznych jest bardzo dobrze tolerowany. Forma produkcji to kapsułki, są łatwe w użyciu. Suplement pomaga zwiększyć rozmiar penisa, który nie jest wystarczająco duży ze względu na cechy dziedziczne, anatomiczne lub hormonalne. Produkt zapewnia wzrost o kilka centymetrów długości i szerokości penisa w 1 cyklu. Produkt przeszedł certyfikację, wykazał swoje pozytywne cechy, z których główną jest wydajność.

Czy rozmiar penisa jest genetyczny?

ozmiar penisa jest w rzeczywistości dziedziczny. Ale od czego zależy rozmiar penisa ? Czy rozmiar penisa jest genetyczny ? A jak człowiek otrzymuje mikropenisa? Jak się okazuje, te pytania – jak również pytania o to, skąd pochodzą geny penisa i jak bardzo środowisko odgrywa rolę w tym, kto jest dobrze wyposażony, a kto nie – nie są do końca proste. Badania sugerują, że rozmiar penisa to wspólny wysiłek genetyczny obojga rodziców. Chociaż większość genów odpowiedzialnych za rozmiar penisa żyje wzdłuż chromosomu X, „w chromosomie Y są pewne geny, które mają powiązania z długością i rozmiarem prącia” , mówi lekarz urolog Jamin Brahmbhatt .„Więc nie możesz całkowicie winić swojej mamy za swojego małego penisa.

>>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona <<<<

lordliness

Co decyduje o wielkości penisa?

Płód nie ma penisa przez pierwsze siedem tygodni w łonie matki. W ósmym tygodniu genitalia zaczynają się rozwijać i różnicować. Jeśli masz silną pamięć o klasie zdrowia w siódmej klasie, pamiętasz, że u osób z chromosomem Y zaczyna rosnąć penis.

Ale jeśli chodzi o rozmiar penisa, naukowcy nie są pewni, który rodzic ma większy wpływ. Biorąc pod uwagę, że genetyczni bracia mogą mieć bardzo różne rozmiary penisa, niektórzy eksperci podejrzewają, że większy wpływ mają dwa chromosomy X matki. Gdyby rozmiar był w całości z chromosomu Y, wszyscy mężczyźni z tym samym ojcem mieliby zasadniczo ten sam rozmiar penisa. Ale ponieważ na rozmiar bardziej wpływa chromosom X, możliwe jest, że jeden syn odziedziczy geny rozmiaru penisa z jednego chromosomu X i jednego z drugiego. Jeden brat mógłby znaleźć się dobrze wyposażony, podczas gdy drugi mógł być mniejszy.

I chociaż rozmiar penisa jest w dużej mierze dziedziczny, w grę wchodzi zdrowa mieszanka natury i wychowania (czyli środowiska). Narażenie matki na substancje chemiczne, takie jak ftalany, a także narkotyki i alkohol, może mieć wpływ na rozmiar penisa dziecka. Ale kiedy dziecko rodzi się z małym penisem ze względu na czynniki środowiskowe, rozmiar penisa jest zwykle najmniej palącym problemem medycznym.

Z doświadczenia Brahmbhatta wynika, że ​​najczęstszy problem zdrowotny związany z rozmiarem penisa występuje, gdy niemowlęta nie wytwarzają samodzielnie wystarczającej ilości testosteronu. Może to prowadzić do mikropenisa, czyli penisa o długości mniejszej niż 3 cale. Odróżnienie mikropenisa od zdrowego penisa u noworodków może być trudne, ale lekarze coraz lepiej diagnozują ten stan wcześnie i leczą go terapią hormonalną przed okresem dojrzewania . Chociaż niektórzy mniej wyposażeni dorośli mogą uważać, że terapia testosteronem pomoże im zyskać kilka centymetrów, Brahmbhatt podkreśla, że ​​jest to skuteczny sposób leczenia tylko w dzieciństwie i tylko dla dzieci z diagnozą mikropenisa. 

Należy zauważyć, że mikropenisy są stosunkowo rzadkie, a większość mężczyzn nie jest zadowolona ze swojego rozmiaru penisa , sugerują badania. USG niezadowolenie zostało połączone ze słabym zdrowiem seksualnym i niską samoocenę . Jednak nie ma dowodów na to, że posiadanie małego penisa ma jakiekolwiek znaczenie dla męskiego popędu płciowego i płodności , chyba że istnieje problem hormonalny. (Ponadto, chłopaki, są sposoby na obejście małego penisa  w sypialni ).

Najlepszym sposobem na zapobieżenie takim problemom samoświadomości jest rozmowa z dziećmi o zdrowych, normalnych penisach. Brahmbhatt, ojciec trójki dzieci, przyznaje, że nie jest to łatwe zadanie. Ale to kluczowe. Jeśli dzieci nie usłyszą od ciebie o normalnej anatomii, zdobędą informacje z mniej wiarygodnych źródeł.

>>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona <<<<

lordliness

Jakie Składniki posiada Lordliness

Osobliwością i główną zaletą produktu jest to, że jest on wytwarzany bez syntetycznych zanieczyszczeń. Lordliness zawiera witaminy, pierwiastki śladowe, aminokwasy, naturalny kolagen i kwas hialuronowy. Wymienione substancje wspólnie wykonują następujące czynności:

W jej skład wchodzą ekstrakty z peruwiańskiej maki i korzenia żeń-szenia, kory Shiitake i Goldenseal. Wszystkie z nich dodają mężczyźnie mocy, energii i wytrzymałości, poprawiając pewność siebie i zdolność do dłuższego przebywania w łóżku. Kapsułki Lordliness służą również jako dobry środek natłuszczający, który dba o gruczoł krokowy.

  • Poprawia przepływ krwi do ciał jamistych.
  • Rozpoczyna się proces wzrostu struktur jamistych.
  • Eliminuje wszelkie toksyny z organizmu.
  • Zapewnia bezbolesne napinanie tkanek prącia wraz ze wzrostem jego długości i objętości.
  • Koryguje równowagę hormonalną.
  • Nawilża tkanki penisa.

Szlachta nie uzależnia: aby utrzymać rozmiar penisa na osiągniętym poziomie, nie jest konieczne ciągłe spożywanie kapsułek. Wystarczy ukończyć kurs zgodnie z instrukcją.
Endokrynolodzy i urolodzy aprobują użycie Lordness. Mężczyźni, którzy powiększyli swojego penisa za pomocą tych kapsułek, pozostawili na forach tylko pozytywne recenzje.

>>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona <<<<

Instrukcje: jak używać Lordliness?

Aby zwiększyć rozmiar penisa, Lordliness należy przyjmować zgodnie z zaleceniami. Suplement należy przyjmować 1 kapsułkę 2 razy dziennie, rano i wieczorem, w tych samych odstępach czasowych. Produkt popij wodą bez rozgryzania. Suplement można spożywać niezależnie od jedzenia. Pierwotne powiększenie penisa określa się oczywiście po 1 tygodniu.

lordliness

Jak to działa?

Substancje zawarte w Lordliness zwiększają krążenie krwi i wzmacniają działanie na ciała jamiste. Narzędzie aktywuje wzrost i podział komórek jamistych, dzięki czemu penis staje się grubszy i dłuższy. Kapsułki promują produkcję odpowiedniej ilości testosteronu. Zatrzymuje kolagen i wilgoć w komórkach prącia, zapobiegając ich wysychaniu i zmniejszając rozmiar narządu.

Częste pytania

Gdzie mogę znaleźć oficjalną stronę Lordliness?

Producent i oficjalną stronę Lordliness można znaleźć pod tym linkiem, kupując tutaj.

Czy mogę kupić Lordliness w aptece?

Niestety nie. Na stronie producenta można kupić tylko oryginalne produkty, jest to jedyny autoryzowany dealer.

Poczytaj: AlfaZone.

Jak mogę prosić o Lordliness?

Aby złożyć zamówienie wystarczy wypełnić oficjalny formularz, podać imię, nazwisko i numer telefonu komórkowego. Przedstawiciel firmy, u którego możesz poprosić o interesujące Cię informacje, jak najszybciej skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia zamówienia, a za kilka dni otrzymasz produkt bezpośrednio do domu i płatność przy odbiorze.

Czy Lordliness to oszustwo??

Sprawdziliśmy Lordliness i nie znaleźliśmy żadnych śladów oszustwa.

Czy są negatywne komentarze na temat Lordliness?

Nie znaleźliśmy żadnych potwierdzonych negatywnych recenzji dla Lordliness wśród hiszpańskich kupujących.

>>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona <<<<

Website | + posts

jest dietetykiem z 14-letnim doświadczeniem w dziedzinie żywienia i 8-letnimi badaniami w dziedzinie nauk o zdrowiu, na temat których opublikowała liczne artykuły w indeksowanych czasopismach naukowych. Oprócz pracy w zakresie żywienia i badań prowadzi także recenzje leków i suplementów, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem w ocenie tych produktów. Obecnie pracuje jako Konsultant Żywieniowy, gdzie wykorzystuje swoją rozległą wiedzę i umiejętności, doradzając osobom i organizacjom, jak poprawić swoje zdrowie poprzez odżywianie.

Dodaj komentarz