Intenskin Krem - Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić, Oszustwo?

Intenskin Krem – Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić, Oszustwo?

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Szukasz informacji na temat kremu przeciwzmarszczkowego i depigmentacyjnego Intenskin? W tym artykule znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o jego składzie , właściwościach , sposobie aplikacji i cenie , a także możesz przeczytać opinie tych, którzy już go stosowali.

Walka z oznakami starzenia  jest zawsze trudna. Z biegiem lat pierwsze widoczne efekty upływu czasu pojawiają się zwłaszcza na twarzy : zaczynają się tworzyć  pierwsze plamy , skóra staje się matowa, a  drobne bruzdy  zaczynają zajmować kości policzkowe i usta.

Na szczęście z  tymi niedoskonałościami  , które powodują wiele niepewności, można walczyć dzięki innowacyjnemu  kremowi do twarzy : Intenskin .

W tym artykule poznasz wszystkie cechy kremu Intenskin , jego właściwości, korzyści dla skóry oraz sposób zakupu na oficjalnej stronie internetowej.

Co to jest bielactwo?

Jeśli zauważysz lekkie plamy lub plamy na skórze na twarzy, może to być stan zwany bielactwem. Ta depigmentacja może pojawić się najpierw na twarzy. Może również pojawić się na innych częściach ciała, które są regularnie wystawione na działanie słońca, takich jak dłonie i stopy.

Możesz zauważyć depigmentację spowodowaną bielactwem na jednej lub obu stronach twarzy. Niektóre zabiegi mogą pomóc w zmniejszeniu lub powstrzymaniu depigmentacji. Inne mogą pomóc w połączeniu rozjaśnionych obszarów z naturalnym kolorem skóry.

Bielactwo na twarzy może sprawić, że poczujesz się skrępowany, ale ważne jest, aby pamiętać, że nie jesteś sam. Nie bój się skontaktować z przyjaciółmi i rodziną lub specjalistą od zdrowia psychicznego, aby porozmawiać o tym, jak się czujesz. Znalezienie wsparcia znacznie pomoże ci sobie z tym poradzić.

Co to jest bielactwo?
https://kids.frontiersin.org/articles/10.3389/frym.2021.584941/

Kto dostaje bielactwa?

Bielactwo na twarzy może wystąpić na skórze, ustach, a także w jamie ustnej. Występuje, gdy niektóre komórki skóry przestają wytwarzać melaninę. Melanina nadaje skórze kolor. Brak melaniny powoduje białe lub jasne plamy na powierzchni skóry.

Osoby wszystkich ras i płci doświadczają bielactwa nabytego w tym samym tempie, ale może ono być bardziej zauważalne u osób o ciemniejszej karnacji. Najprawdopodobniej zachorujesz na bielactwo w wieku od 10 do 30 lat .

Depigmentacja skóry może się rozłożyć w czasie. Może pozostawać w odosobnionym miejscu lub z czasem może urosnąć i pokryć większość twarzy lub innych części ciała.

Inne stany mogą powodować zmianę koloru skóry, w tym:

Jednak te stany nie powodują powszechnej depigmentacji, takiej jak bielactwo.

Objawy

Bielactwo dotyczy przede wszystkim Twojej skóry. Objawy bielactwa na twarzy obejmują:

 • rozjaśniona lub biała skóra z plamami lub plamami na twarzy
 • włosy, które przedwcześnie siwieją lub siwieją, w tym broda, rzęsy i brwi
 • rozjaśnienie tkanek w jamie ustnej i nosie
 • zmienił kolor siatkówki w twoich oczach

Inne objawy bielactwa nabytego mogą różnić się w zależności od osoby. Możesz nie mieć żadnych innych objawów związanych z tym stanem i czuć się dobrze. Lub możesz doświadczyć niektórych z poniższych:

 • ból
 • swędzący
 • stres
 • niska samo ocena
 • depresja

Bielactwo może występować w kilku postaciach:

 • Uogólnione. Depigmentacja jest symetryczna na twarzy i ciele. To najczęstszy rodzaj bielactwa.
 • Ogniskowy. Masz tylko kilka plamek w odizolowanym obszarze twarzy lub ciała.
 • Segmentowy. Masz depigmentację tylko po jednej stronie twarzy lub ciała.

Możesz mieć inny stan oprócz bielactwa powodującego objawy, które nie są związane z depigmentacją skóry. Bielactwo nabyte może zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpienia choroby autoimmunologicznej.

Co to jest Intenskin

Intenskin to przeciwstarzeniowy krem ​​do twarzy  odpowiedni do  zwalczania oznak starzenia , w tym plam, złej jednolitości koloru i zmarszczek. Dzięki swoim składnikom nie tylko sprawia, że ​​skóra staje się znacznie jaśniejsza i jedwabista, co daje natychmiastowy efekt estetyczny, ale jest również w stanie  stymulować produkcję kolagenu , podstawowego białka twarzy, które pełni funkcję wypełniania naskórka,  niwelując zmarszczki i przebarwienia .

Ile ml jest w opakowaniu?

Jedno opakowanie kremu przeciwstarzeniowego Intenskin zawiera 50 ml produktu.

Jak długo trwa paczka?

Czas  trwania opakowania  Intenskin  różni  się w zależności od stosowanego leczenia. W  cięższych przypadkach , w których wymagane jest bardziej intensywne leczenie, czas trwania pojedynczej fiolki może wynosić kilka tygodni.

Wręcz przeciwnie, w  lżejszych przypadkach  , które wymagają mniej intensywnej aplikacji kremu, opakowanie może trwać  nawet miesiąc lub dłużej.

Krem do twarzy Intenskin: skład

W tym akapicie szczegółowo  opiszemy, co zawiera krem ​​przeciwwypryskowy Intenskin .

Głównymi składnikami Intenskin są  ostropest plamisty  ( Silybum marianum ) i  ekstrakt z rzepy  ( Brassica rapa ). Oto bardziej szczegółowo właściwości tych składników.

Intenskin

Ostropest plamisty

Ostropest plamisty jest rośliną o  ważnym działaniu estetycznym, pomagającym zwalczać oznaki starzeni.

Dobroczynne działanie ekstraktu z ostropestu plamistego można przypisać  Silymarynie , naturalnej mieszance trzech flawonoidów: sylibiny, sylikrystyny ​​i sylidianiny, w proporcji 3:1:1. Mieszanka ta okazała się  doskonałym środkiem przeciwstarzeniowym , dzięki swojej zdolności do  przeciwdziałania uszkodzeniom powodowanym przez promienie słoneczne .

W ostatnich badaniach potwierdzono nie tylko, że te substancje pomocnicze obecne w ekstrakcie z ostropestu plamistego są w stanie przeciwdziałać  promieniom UVB,  ale także  UVA , które są równie niebezpieczne, jeśli są przyjmowane w słabo kontrolowany sposób.

W szczególności badania wskazują, że sylimaryna może brać udział w modulacji procesów związanych z fotostarzeniem, przeciwdziałając skutkom promieni ultrafioletowych.

Ponadto ekstrakt z ostropestu plamistego ma niezwykłe  właściwości nawilżające . Badanie wykazało pozytywny wpływ stosowania balsamu na nawilżenie skóry, porównując krem ​​bazowy (kontrolny) z kremem wzbogaconym ekstraktem z ostropestu plamistego.

Skóra pokryta kremem zawierającym ostropest plamisty charakteryzowała się nie tylko wyższą wilgotnością, ale także  mniejszą utratą wody przez naskórek.

Wszystkie te właściwości ekstraktu z ostropestu plamistego zostały następnie uwzględnione i potwierdzone w innym badaniu podsumowującym jego właściwości .

Ekstrakt z rzepy

Korzyści płynące z rzepy i całej rodziny warzyw, do których należy (Brassicaceae) są znane dietetykom i dietetykom na całym świecie. Warzywa te w rzeczywistości mają bardzo wysokie stężenie przeciwutleniaczy i witamin, przydatnych w zwalczaniu stresu oksydacyjnego i optymalizacji metabolizmu.

Jednak witaminy i antyoksydanty mogą być również zaangażowane w różne procesy związane z estetycznym wyglądem skóry, jak ma to miejsce w przypadku ekstraktu z rzepy.

W niedawnym badaniu oceniono skuteczność ekstraktu z rzepy w  ograniczaniu powstawania plam poprzez kontrolowanie reakcji prowadzących do produkcji melaniny. Wyniki pokazały, że  skóra potraktowana ekstraktem z rzepy  nie tylko  produkowała mniej melaniny , ale  rozprowadzała ją równomiernie  po skórze.

Innymi słowy, naukowcy wykazali, że ekstrakt z rzepy skutecznie rozjaśnia skórę i ogranicza powstawanie niedoskonałości starzejących się, takich jak przebarwienia.

Intenskin

Korzyści z kremu Intenskin

W oparciu o to, co zostało powiedziane, główne zalety Intenskin można podsumować w następujący sposób:

 • Głęboko nawilża  skórę i zapobiega utracie wody;
 • chroni skórę przed działaniem promieni UVA i UVB ;
 • ogranicza powstawanie ciemnych  plam na skórze;
 • wspomaga  produkcję kolagenu .

Jak długo trzeba czekać na wyniki?

Pierwsze  efekty  związane z aplikacją Intenskin na skórę twarzy widoczne są w  różnym czasie w zależności  od osoby. Zaleca się zużyć co najmniej całą zawartość opakowania przed oceną skuteczności kremu.

Krem przeciwstarzeniowy Intenskin: jak go stosować?

Oto jak używać Intenskin , kiedy go używać i jak długo :

Zaleca się nakładanie preparatu Intenskin na skórę twarzy  dwa razy dziennie : rano i wieczorem, po normalnym oczyszczeniu skóry. Niewielką ilość produktu nanieść na całą twarz i  masować  – opuszkami palców opisując  delikatne kręgi  – aż balsam całkowicie się wchłonie.

Przeciwwskazania i skutki uboczne Intenskin

Dzięki zbilansowanemu składowi i opartemu na naturalnych składnikach  Intenskin nie ma większych przeciwwskazań . Wskazane jest jednak  uważne zapoznanie się ze składem produktu i unikanie aplikacji w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden ze składników.

Intenskin jest kremem do twarzy i  nie nadaje się do pielęgnacji okolic oczu .

Czy produkt jest bezpieczny?

Intenskin

Dzięki swojemu składowi  opartemu na naturalnych składnikach  i  rygorystycznym testom  , jakie przechodzi przed wprowadzeniem na rynek, można powiedzieć, że  Intenskin jest  balsamem  bezpiecznym .

Intenskin: recenzje, komentarze 

Opinie i recenzje firmy Intenskin , a także komentarze pozostawione na forach są ogólnie  bardzo pomocne . Klienci w szczególności doceniają  konsystencję kremu , a także  widoczne efekty przy regularnym stosowaniu . Korzyści estetyczne przypisywane balsamowi są oczywiste i naturalne: skóra jest jędrniejsza i wygląda młodziej, bez konieczności korzystania z pomocy chirurga kosmetycznego.

Intenskin: czy to działa?

Korzyści z Intenskin są niezaprzeczalne. Zarówno literatura naukowa, jak i opinie klientów potwierdzają jego skuteczność, więc tak, Intenskin naprawdę działa i zalecamy  jak najszybszy zakup opakowania , aby cieszyć się wszystkimi zaletami Intenskin.

Podczas składania zamówienia będziesz mieć możliwość wyboru różnych metod płatności, w tym  płatności przy odbiorze . Przesyłka zostanie powierzona  ekspresowemu i identyfikowalnemu kurierowi , który dostarczy produkt w możliwie najkrótszym czasie.

Website | + posts

jest dietetykiem z 14-letnim doświadczeniem w dziedzinie żywienia i 8-letnimi badaniami w dziedzinie nauk o zdrowiu, na temat których opublikowała liczne artykuły w indeksowanych czasopismach naukowych. Oprócz pracy w zakresie żywienia i badań prowadzi także recenzje leków i suplementów, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem w ocenie tych produktów. Obecnie pracuje jako Konsultant Żywieniowy, gdzie wykorzystuje swoją rozległą wiedzę i umiejętności, doradzając osobom i organizacjom, jak poprawić swoje zdrowie poprzez odżywianie.

1 komentarz do “Intenskin Krem – Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić, Oszustwo?”

Dodaj komentarz