Eroxel - Jak to działa? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Kup Teraz

Eroxel – Jak to działa? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Kup Teraz

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Obecnie jest wielu mężczyzn, którzy borykają się z problemami w łóżku z powodu rozmiaru penisa lub zaburzeń erekcji. Dziś te dolegliwości można rozwiązać dzięki całkowicie naturalnemu produktowi. Jest nim Eroxel i jest to innowacja w dziedzinie powiększania penisa.

Recenzje i efekty Eroxela brzmią świetnie , ale czy to naprawdę działa? Jeśli jesteś zaintrygowany, czytaj dalej ten artykuł: zilustrujemy tak naprawdę czym jest Eroxel i jak działa, jakie są jego składniki, jakie ma zalety, cena i gdzie go kupić, opinie klientów, którzy już go przetestowali .

eroxel

Co to jest mikropenis?

Mikropenis to penis, który jest mniejszy niż 2 cale czyli 5 cm, gdy jest zwiotczały (miękki). Większość przypadków mikropenisa (czasami określanego jako „zespół mikroprącia”) jest diagnozowana przy urodzeniu lub w okresie niemowlęcym i wynika z niedoboru testosteronu, zaburzeń hormonalnych lub z braku wyraźnej przyczyny. Mężczyzna z mikropenisem może odczuwać lęk przed seksem, mimo że funkcje seksualne z mikropenisem mogą być normalne. Posiadanie mikropenisa nie wpływa na zdolność osoby do erekcji, orgazmu lub oddawania moczu.

Wielu mężczyzn martwi się, że ich penisy są mniejsze niż przeciętne . Statystycznie rzecz biorąc, zdecydowana większość z nich jest całkowicie błędna: ponad 90% mężczyzn ma mniej więcej jeden cal od przeciętnego rozmiaru męskiego penisa . Ale w rzadkich przypadkach niektórzy mężczyźni mają niezwykle małego penisa, stan znany jako mikropenis.

Objawy mikropenisa

Po urodzeniu penis o długości mniejszej niż 0,75 cala jest uważany za mikropenisa. Jako osoba dorosła, wiotki penis o długości mniejszej niż 2,75 cala jest uważany za mikropenisa. Penis w stanie erekcji jest uważany za mikropenisa, jeśli ma mniej niż 5 cali długości. 

Co Powoduje mikropenis

Podczas ciąży rozwija się mikropenis. Często będzie to jedyna nieprawidłowość fizjologiczna odnotowana w ciąży. 

Jedną z możliwych przyczyn jest niska produkcja ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) we wczesnym okresie ciąży. Jest to hormon, który stymuluje rozwijające się jądra do produkcji testosteronu . 

Po 14 tygodniach wzrost prącia znajduje się pod wpływem innego hormonu, zwanego hormonem luteinizującym (LH), który również stymuluje testosteron w tzw. komórkach Leydiga jąder. Jeśli produkcja jednego lub obu tych hormonów płodowych jest utrudniona, może to mieć wpływ na długość penisa dziecka. 

Genetyka również może odgrywać pewną rolę. Chociaż nie ma pojedynczego genu, który powoduje mikropenis, stan ten jest powszechnie powiązany z takimi zaburzeniami chromosomalnymi, jak zespół niewrażliwości na androgeny (AIS), zespół Klinefeltera, zespół Turnera i zespół Downa . 

Istnieją również dowody na to, że leki na płodność oparte na estrogenie, takie jak dietylostilbestrol (DES), mogą powodować mniejszy niż normalny rozmiar penisa, jeśli są przyjmowane we wczesnej ciąży.  Podczas zanieczyszczeń środowiska są mniej powszechne przyczyny, niektóre badania sugerują, że ekspozycja na chlorowanych pestycydów podczas ciąży może spowodować mikropenisa i innych narządów nieprawidłowości w męskich niemowląt.

Definiowanie mikropenisa

Podczas gdy SPL poniżej 1,9 centymetra jest diagnostyką mikropenisa u noworodków donoszonych, dla starszych chłopców i mężczyzn mikropenis charakteryzuje się długością penisa o 2,5 odchylenia standardowego (SD) mniejszym niż średnia średnia dla wieku. 2

Jako wytyczne, podręcznik Harriet Lane z John Hopkins University definiuje mikropenisa w następujący sposób:

 • 6 do 12 miesięcy: mniej niż 2,3 centymetra (0,9 cala)
 • 1 do 2 lat: mniej niż 2,6 centymetra (1,02 cala)
 • 2 do 3 lat: mniej niż 2,9 centymetra (1,14 cala)
 • 3 do 4 lat: mniej niż 3,3 centymetra (1,3 cala)
 • 4 do 5 lat: mniej niż 3,5 centymetra (1,38 cala)
 • 5 do 6 lat: mniej niż 3,8 centymetra (1,5 cala)
 • 6 do 7 lat: mniej niż 3,9 centymetra (1,54 cala)
 • 7 do 8 lat: mniej niż 3,7 centymetra (1,46 cala)
 • 8 do 9 lat: mniej niż 3,8 centymetra (1,5 cala)
 • 9 do 10 lat: mniej niż 3,8 centymetra (1,5 cala)
 • 10 do 11 lat: mniej niż 3,7 centymetra (1,46 cala)
 • Dorosły: mniej niż 9,3 centymetra (3,66 cala)
eroxel

Eroxel: co to jest i jak działa

Eroxel to suplement sprzedawany w formie tabletek , który ma na celu zwiększenie rozmiaru penisa zarówno na długość, jak i na szerokość, poprawiając życie i intymność pary w łóżku. Ale nie tylko to: ten produkt ma również za zadanie gwarantować dłuższe erekcje i przeciwdziałać zaburzeniom erekcji. Jak powiedzieliśmy, są to tabletki (15 z 520 miligramów) iz tego powodu można je zabrać ze sobą, gdziekolwiek jesteś, a nawet w podróży dzięki hermetycznemu zamknięciu.

Jego działanie opiera się na połączeniu w pełni naturalnych składników aktywnych każdego z jego składników oraz na systematycznym przyjmowaniu w połączeniu z aktywnym trybem życia i regularną dietą. Eroxel działa bezpośrednio na penisa, poprawiając krążenie krwi i umożliwiając rozszerzenie naczyń włosowatych.

Składniki suplementu Eroxel:

Eroxel to suplement stworzony z naturalnych składników, a wśród głównych mamy żeń-szeń, lukrecję, pestki dyni, żurawinę, cynk i L-argininę HCL.

Znany od czasów starożytnych ze swoich dobroczynnych właściwości, żeń-szeń jest rośliną, która ma na celu poprawę krążenia i ułatwienie dopływu krwi do penisa. Przyczynia się to do wydłużenia czasu trwania erekcji i przeciwdziała zaburzeniom erekcji.

 • Lukrecja

Lukrecja odgrywa również fundamentalną rolę w składzie Eroxelu, ponieważ pomaga zwalczać stany zapalne dzięki licznym właściwościom przeciwbakteryjnym i przeciwutleniającym. Ponadto ma na celu kontrolę układu hormonalnego i jego funkcji.

 • Nasiona dyni

Ekstrakt z pestek dyni stosowany jest przez Eroxel w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania prostaty oraz dłuższego czasu trwania erekcji.

 • Żurawina

Żurawina jest szczególnie znana ze swoich właściwości antybakteryjnych, zapobiegających dysfunkcjom męskiego układu moczowego oraz pozwalających zwiększyć popęd seksualny i libido. W tym celu dzięki Eroxel Twoje życie jako para znacznie się poprawi.

 • Cynk

Wiadomo, że cynk wpływa i zwiększa ilość męskich hormonów, a mianowicie testosteronu. Wpływa to zarówno na libido, które będzie miało tendencję do wzrostu, ale także na całkowity rozmiar erekcji.

Być może niektórzy o tym słyszeli, a inni mogą nie: L-arginina HCL to aminokwas , czyli składnik białek, który ma duży wpływ na ilość plemników w penisie i jego wielkość.

Krótko mówiąc, jak powiedzieliśmy, są to pierwiastki naturalne i wolne od substancji chemicznych: z tego powodu Eroxel może być przyjmowany przez każdego, kto ukończył osiemnaście lat.

eroxel

Czy ma przeciwwskazania i skutki uboczne?

Właśnie dlatego, że zawiera ekstrakty spożywcze i naturalne składniki, Eroxel jest suplementem bez przeciwwskazań i wtórnych skutków ubocznych.

Świadczą o tym kilkuletnie badania, którym został poddany, oraz fakt, że aby go kupić nie trzeba mieć recepty ani recepty. W każdym razie zaleca się zażywanie go tylko wtedy, gdy masz co najmniej osiemnaście lat i dokładnie zapoznaj się ze składnikami aktywnymi każdego pierwiastka, który go tworzy.

Dlaczego warto wybrać Eroxel? Zalety:

Główna korzyść, jaką można odnieść ze stosowania Eroxelu, jest związana z powiększeniem penisa. W rzeczywistości po kilku tygodniach zauważysz powiększenie o osiem centymetrów długości i około dwóch i pół centymetra szerokości.

Krótko mówiąc, Eroxel to idealne rozwiązanie na poprawę życia pary i zwiększenie poczucia własnej wartości w łóżku.
Ponadto Eroxel pomaga wzmocnić erekcję i wydłużyć jej czas trwania nawet do czterdziestu lub pięćdziesięciu minut od rozpoczęcia stosunku płciowego.

Ogólnie rzecz biorąc, możemy podzielić zalety Eroxelu na trzy główne kategorie:

 • poprawia się krążenie krwi , a to powoduje, że krew wypełnia ciała jamiste prącia, zwiększając jego rozmiar;
 • wzrasta poziom testosteronu , który jest par excellence męskim hormonem płciowym , co również prowadzi do wzrostu libido i pożądania seksualnego;
 • będziesz gotowy w każdej chwili , ponieważ Eroxel działa niedługo po zażyciu kapsułki. W ten sposób będziesz mieć większego i masywniejszego penisa.

W przeciwieństwie do tego, co dzieje się z innymi produktami na rynku, Eroxel gwarantuje długotrwałe rezultaty i jest całkowicie wolny od ryzyka . Ponadto ma doskonały stosunek jakości do ceny, co pozwala na zakup go przez każdego mężczyznę.

Cena i gdzie kupić Eroxel:

Eroxel można kupić teraz za 50% Ceny, w cenę wliczona jest również wysyłka. Warto jednak zwrócić baczną uwagę na to, gdzie kupujesz, ponieważ jest on dostępny tylko na oficjalnej stronie , a nie w żadnym innym e-commerce: Eroxelu nie znajdziesz nawet w aptekach. Dlatego warto uważać na inne strony, ponieważ w większości przypadków są to preparaty, które mają na celu oszukanie ludzi.

Dostawa odbywa się w ciągu kilku dni roboczych, a jeśli chodzi o płatność, możesz wybrać preferowaną metodę. Możesz wybrać opcję gotówkową po otrzymaniu produktu lub tę na stronie, używając karty kredytowej lub karty przedpłaconej , lub aplikacji zewnętrznych, takich jak PayPal, w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

eroxel

Opinie, recenzje klientów:

Odnośnie skuteczności Eroxelu można powiedzieć, że 95% mężczyzn z całej Europy, którzy go kupili i przetestowali, było zadowolonych. Aby sprawdzić, czy Eroxel naprawdę działa, przedstawiliśmy opinie tych mężczyzn poniżej.

„zawsze miał trudności w łóżku, ponieważ jest zawstydzony swoim rozmiarem. Jednak dzięki Eroxelowi jego strach zniknął i teraz może czuć się bardziej usatysfakcjonowany niż kiedykolwiek. Eroxel nie tylko ma tę zaletę, że wydłuża i powiększa penisa, ale także wydłuża erekcję . Eroxel pomógł wydłużyć penisa o dobre pięć centymetrów po kilku tygodniach przyjmowania.”

„odkąd spróbował Eroxelu, przestał mieć kompleksy na swoim penisie. Kiedyś bał się rozbierać przed kobietą, ale teraz nie czuje już wstydu i spokojnie przeżywa moment współżycia . Eroxel pomógł także jego życiu jako parze, a jego partner nie może być szczęśliwszy niż to.”

„Eroxel był dla niego szczególnie pomocny w wydłużaniu czasu trwania jego erekcji. W rzeczywistości zawsze cierpiał na zaburzenia erekcji z powodu lęku przed wydajnością , ale dzięki Eroxelowi ten problem już nie istnieje. Z tego powodu Giovanni poleca Eroxel wszystkim tym, którzy szukają funkcjonalnego i całkowicie naturalnego produktu, wolnego od chemikaliów i dostępnego dla wszystkich.”

Website | + posts

jest dietetykiem z 14-letnim doświadczeniem w dziedzinie żywienia i 8-letnimi badaniami w dziedzinie nauk o zdrowiu, na temat których opublikowała liczne artykuły w indeksowanych czasopismach naukowych. Oprócz pracy w zakresie żywienia i badań prowadzi także recenzje leków i suplementów, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem w ocenie tych produktów. Obecnie pracuje jako Konsultant Żywieniowy, gdzie wykorzystuje swoją rozległą wiedzę i umiejętności, doradzając osobom i organizacjom, jak poprawić swoje zdrowie poprzez odżywianie.

Dodaj komentarz