BELIV – Oszustwo? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

BELIV to potężny i nowoczesny naturalny produkt, który zmniejsza ryzyko udaru mózgu i zawału serca. Bio-krople wspomagają również prawidłowe ciśnienie krwi, przywracają napięcie i elastyczność naczyń oraz są skuteczne w zwalczaniu wszystkich objawów związanych z nadciśnieniem. W skład suplementu wchodzą ekstrakty z liści głogu, czosnku i wielu innych.

Większość osób, które próbowały już u siebie naturalnych kropli, twierdzi, że zapewniają one szybką i zdrową pomoc dla serca i naczyń krwionośnych. Beliv rozpuszcza również płytkę cholesterolową, zapobiega powikłaniom sercowo-naczyniowym i stabilizuje ciśnienie krwi. Beliv jest bezpieczna w stosowaniu, ponieważ jej bio-formuła nie powoduje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych. Przeczytaj całą recenzję, aby poznać bardziej szczegółowe informacje.

Jakie są główne przyczyny wysokiego ciśnienia krwi ?

Nie ma jednej przyczyny wysokiego ciśnienia krwi i często trudno ją ustalić. Znamy jednak czynniki, które temu sprzyjają. Pamiętaj, że mówimy o wysokim ciśnieniu krwi, gdy ciśnienie krwi jest równe lub większe niż 14/9. Tak zwane normalne napięcie wynosi 12/8. Aby wiedzieć, czy masz nadciśnienie, musisz brać je regularnie o określonej porze, w aptece lub z ciśnieniomierzem w domu.

Niemodyfikowalne czynniki nadciśnienia tętniczego:

Wiek jest główną przyczyną wysokiego ciśnienia krwi . Rzeczywiście, wraz z wiekiem ściany tętnic stają się mniej elastyczne, a ciśnienie krwi jest wyższe. Zjawisko to dodatkowo uszkadza tętnice i sprawia, że ​​szybciej się starzeją: jest to błędne koło. Ryzyko nadciśnienia tętniczego wzrasta wraz z wiekiem: 40% dla osób powyżej 65 roku życia, następnie 90% dla osób powyżej 85 roku życia.
Historia rodziny jest również jedną z przyczyn wysokiego ciśnienia krwi, jest rzeczywiście genetyczna. Mówimy o dziedzicznych rodzinnych postaciach nadciśnienia.
Stwierdzono, że pochodzenie etniczne, ludzie z Azji Południowej i Indii Zachodnich są bardziej narażeni na rozwój nadciśnienia tętniczego. Tym bardziej muszą na siebie uważać. 

Modyfikowalne czynniki

Ogólnie rzecz biorąc, możesz zadbać o swój styl życia, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia wysokiego ciśnienia krwi. Oto punkty, w których możemy działać:

 • Żywność.
  Po pierwsze, możesz zmniejszyć spożycie soli, dobrze znanej przyczyny wysokiego ciśnienia krwi . W tym celu wskazane jest mniej solić swoje potrawy, ale także unikać „ukrytej soli”. Znajduje się ona w produktach przemysłowych, takich jak przetwory, sosy i produkty przetworzone, które niekoniecznie mają słony smak (musimy uważnie monitorować ich skład). Po drugie, unikaj jedzenia zbyt dużej ilości tłuszczu i preferuj owoce i warzywa, zarówno gotowane, jak i surowe.
 • Spożywanie alkoholu i palenie.
  Sprzyjają powstawaniu młodego nadciśnienia tętniczego. Ideałem jest nie przekraczać jednego lub dwóch kieliszków wina dziennie i to nie każdego dnia. Jeśli chodzi o tytoń, lepiej rzucić palenie.
 • sport.
  Brak aktywności fizycznej i zbyt siedzący tryb życia przyczyniają się w dużym stopniu do nadciśnienia tętniczego. Ważne jest, aby codziennie chodzić lub jeździć na rowerze i unikać samochodu, gdy tylko jest to możliwe, oprócz uprawiania sportu dostosowanego do wieku.
 • Nadwaga i otyłość .
  Dobre odżywianie, dobry sen i ćwiczenia to klucze do uniknięcia nadwagi.
 • Stres.
  Uważa się, że stres jest potencjalną przyczyną wysokiego ciśnienia krwi. W miarę możliwości unikaj przepracowania i ćwicz relaksację, w szczególności poprzez jogę lub sofrologię. Zdalna konsultacja z sofrologiem może być pierwszym sposobem na relaks.

Co to jest BELIV

BELIV to naturalny środek przeciw nadciśnieniu, który charakteryzuje się wysokiej jakości organicznym składem i potwierdzoną skutecznością. Krople przeznaczone są do ciągłego codziennego stosowania, co zmniejszy intensywność wszelkich objawów związanych z nadciśnieniem. Wszyscy klienci , którzy pytają, do czego służy BELIV w 2022 roku, powinni wiedzieć, że naturalna nalewka stabilizuje ciśnienie krwi, oczyszcza ściany naczyń krwionośnych i zapobiega powikłaniom. Warto również wiedzieć, że BELIV nie jest lekiem, a suplementem diety, więc do jej stosowania nie jest wymagana recepta.

JAK STOSOWAĆ KROPLE NA SERCE – INSTRUKCJE?

Ważne jest, aby postępować zgodnie z dosłowną instrukcją użycia produktu BELIV. Pozwoli to naturalnym kroplom na nadciśnienie osiągnąć swój pełny potencjał. Podkreślają to również niektórzy wybitni specjaliści, jak Luca Veranda, renomowany kardiolog, czy Claudia Garcia, terapeutka. Ulotka z zaleceniami dotyczącymi spożycia BELIV znajduje się w opakowaniu i zawiera następujące kroki stosowania:

 • Rozpuścić 25 kropli w około 250 ml wody;
 • Pić 2 razy dziennie – rano i wieczorem;
 • Kontynuuj kurs przez co najmniej 21 dni.

W rezultacie wszystkie objawy nadciśnienia zostaną wyeliminowane, a ciśnienie krwi unormowane. Ponadto przywrócona zostanie elastyczność naczyń krwionośnych, a poziom cholesterolu znacznie się obniży. To ochroni cię przed udarem i zawałem serca.

Jakie składniki zawiera Beliv

Wszystkie składniki wchodzące w skład Beliv to naturalne ekstrakty. Mają silne właściwości ukierunkowane na poprawę ogólnego stanu zdrowia serca. Wspomagają również prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Oto lista ze związkami:

 • Ekstrakt z Leonurusa – dba o prawidłową pracę nerek oraz zwiększa ilość czerwonych krwinek w organizmie. Obniża również poziom cukru we krwi;
 • Liście głogu – ten składnik pobudza przepływ krwi, poprawiając tym samym ukrwienie mózgu;
 • Czosnek – uspokaja ośrodkowy układ nerwowy i obniża ciśnienie krwi, poprawiając w ten sposób zdrowie układu sercowo-naczyniowego;
 • Potas – zapobiega rozwojowi anemii poprzez stymulację wysycenia krwinek tlenem;
 • Ekstrakt z melisy – stabilizuje gospodarkę węglowodanową i lipidową; wzmacnia mięsień sercowy i spowalnia proces starzenia się naczyń;
 • Witamina B6 – eliminuje stres poprzez zwiększenie produkcji serotoniny w mózgu; zwiększa energię i wytrzymałość;
 • Kwas cytrynowy – wspomaga tworzenie czerwonych krwinek, normalizując w ten sposób ciśnienie krwi.

Beliv Cena, Gdzie kupić

Oryginalną produkt na nadciśnienie można kupić na oficjalnej stronie internetowej. To powinno dać odpowiedź klientom, którzy zastanawiali się gdzie ją kupić i ile kosztuje BelivNaturalne krople nie są sprzedawane w aptekach. Najlepsza cena Beliv jest oferowana tylko na oficjalnej stronie produktu. Jest to polityka, którą kieruje się producent barwnika z myślą o zapewnieniu klientom z różnych regionów jednakowej ceny i jakości.

jest dietetykiem z 14-letnim doświadczeniem w dziedzinie żywienia i 8-letnimi badaniami w dziedzinie nauk o zdrowiu, na temat których opublikowała liczne artykuły w indeksowanych czasopismach naukowych. Oprócz pracy w zakresie żywienia i badań prowadzi także recenzje leków i suplementów, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem w ocenie tych produktów. Obecnie pracuje jako Konsultant Żywieniowy, gdzie wykorzystuje swoją rozległą wiedzę i umiejętności, doradzając osobom i organizacjom, jak poprawić swoje zdrowie poprzez odżywianie.

Dodaj komentarz