BeLight, Czy działa? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Jeśli naprawdę chcesz schudnąć, zdecydowanie musisz poznać wyjątkowy produkt, jakim jest BeLight. Możesz go wykorzystać do opracowania własnego, unikalnego systemu odchudzania, który pomoże Ci w jak najkrótszym czasie pozbyć się zbędnych kilogramów w okolicy talii i bioder. Dziś jest to możliwe bez forsownych ćwiczeń i skomplikowanych diet. Wystarczy wziąć kapsułki BeLight. Nie da się radykalnie zmienić diety. Dzisiejsze dziewczyny i kobiety mogą być szczupłe bez dodatkowego wysiłku! Musisz po prostu spróbować.

Czym jest ketoza i jak działa dieta ketonowa?

Dieta ketonowa nabiera tempa jako jedna z podstawowych diet odchudzających. Działa poprzez wprowadzenie organizmu w stan ketozy, co oznacza, że ​​zaczynasz wykorzystywać tłuszcz jako źródło energii, w przeciwieństwie do węglowodanów, które są zwykłym źródłem energii dla organizmu. Wykorzystując tłuszcz z pożywienia, które jesz, oraz rezerwy tłuszczu w organizmie, dieta ketonowa może poprawić ogólny stan zdrowia i pomóc w utracie wagi. Tutaj omówimy dokładnie, czym jest ketoza, związane z nią korzyści zdrowotne i zagrożenia dla zdrowia oraz w jaki sposób może pomóc Ci schudnąć zarówno w perspektywie długoterminowej, jak i krótkoterminowej.

Co to jest ketoza?

Komórki w twoim ciele wykorzystują glukozę lub cukier jako główne źródło paliwa. Ta glukoza jest przechowywana jako glikogen w wątrobie i mięśniach i pochodzi z węglowodanów w diecie. Kiedy spożycie węglowodanów jest niskie, zmniejszają się zapasy glikogenu, co obniża poziom insuliny w organizmie. Oznacza to, że kwasy tłuszczowe mogą być uwalniane z zapasów tłuszczu w twoim ciele, co powoduje, że twoje ciało przechodzi przez ketozę.

Kiedy osiągasz stan ketozy, oznacza to, że twoje ciało wytwarza zwiększoną liczbę ketonów, które są małymi cząsteczkami paliwa wytwarzanymi przez wątrobę z kwasów tłuszczowych. Te ciała ketonowe są rozpuszczalne w wodzie i składają się z acetooctanu, beta-hydroksymaślanu i produktu samorzutnego rozpadu, acetonu. Twoje ciało naturalnie wytwarza te cząsteczki, gdy przechodzi przez okresy postu, głodu, długotrwałych intensywnych ćwiczeń lub diet o bardzo niskiej lub zerowej zawartości węglowodanów. W niektórych przypadkach mogą być nawet wytwarzane przez alkoholizm lub nieleczoną cukrzycę typu 1.

Ketony są następnie wychwytywane przez tkankę pozawątrobową poza wątrobą, gdzie są przekształcane w acetylo-CoA, który jest cząsteczką zaangażowaną w metabolizm białek, węglowodanów i lipidów. To następnie wchodzi w cykl kwasu cytrynowego , gdzie jest utleniany w mitochondriach i wykorzystywany do wytwarzania energii. Ciała ketonowe są również wykorzystywane w mózgu do przekształcania acetylo-CoA w długołańcuchowe kwasy tłuszczowe, które są niezbędne dla prawidłowej struktury i funkcji mózgu.

Czym jest dieta ketonowa?

Ponieważ twoje ciało wytwarza ketony z powodu braku węglowodanów, dieta ketonowa zawiera niewiele węglowodanów lub nie zawiera ich wcale, a wysoki poziom tłuszczu i białka.

Rodzaje diety ketonowej

Istnieje kilka różnych rodzajów diety ketogenicznej, którymi są:

 • Standardowa dieta ketogeniczna (SKD): Jest to dieta o niskiej zawartości węglowodanów, umiarkowanej zawartości białka i wysokiej zawartości tłuszczu. Normalna, „zbilansowana” dieta zazwyczaj składa się z 30% tłuszczu, 20% białka i 50% węglowodanów. Dieta SKD zawiera 75% tłuszczu, 20% białka i tylko 5% węglowodanów.
 • Cykliczna dieta ketogeniczna (CKD): Jak sugeruje tytuł, obejmuje to przechodzenie przez cykle ketozy przez cały tydzień. Może to obejmować 5 dni ketogenicznych, a następnie 2 dni wysokowęglowodanowe co tydzień.
 • Ukierunkowana dieta ketogeniczna (TKD): Ta dieta wprowadza twoje ciało w stan ketozy przez cały dzień i pozwala ci jeść węglowodany, aby napędzać każdy trening.
 • Wysokobiałkowa dieta ketogeniczna: jest podobna do SKD, ale zawiera więcej białka, w proporcji 60% tłuszczu, 35% białka i 5% węglowodanów.

Co to jest BeLight? Wyjaśniamy, jak to działa

Belight to suplement diety z naturalnymi składnikami. Efektem stosowania tego suplementu jest to, że organizm osiąga stan ketozy, w którym natychmiast wykorzystuje tłuszcz zamiast węglowodanów na energię.

Belight działa delikatnie, bez drastycznych przyrostów energii, zachowując swoją skuteczność. Regularne przyjmowanie kapsułek Belight pozwala na osiągnięcie efektu, gdy komórki tłuszczowe zaczną się aktywnie rozkładać i zwiększać objętość.

Dodatkową korzyścią stosowania kapsułek jest bardzo jędrne i sprężyste naskórek. Suplement wskazany jest dla kobiet i mężczyzn od 18 roku życia.

Skład Belight. Składniki

Belight składa się wyłącznie z substancji naturalnych. Składniki Belight nie są poddawane obróbce chemicznej. Nie stosuje się żadnych syntetycznych składników, które mogłyby powodować alergie lub inne skutki uboczne.

 • Głównym składnikiem aktywnym jest synefryna. Alkaloid ten odpowiada za przyspieszenie metabolizmu i pozwala organizmowi wejść w stan ketozy.
 • Zawiera również ekstrakt z guawy. Jego spożycie zmniejsza ochotę na słodycze i tłuste potrawy oraz ogólnie zmniejsza apetyt.
 • Ekstrakt z pomarańczy – również obecny w formule. Od wieków stosowana jest w medycynie chińskiej w celu poprawy trawienia i regularności stolca.

Wskazania do stosowania produktu

Pomimo tego, że jest suplementem diety, Belight jest bardzo skuteczny w odchudzaniu i zwalczaniu złogów tłuszczu. Wskazania do Belight są następujące:

 1. Zwiększony wskaźnik masy ciała
 2. Nadmiar centymetrów w talii, brzuchu i udach
 3. Luźna skóra, cellulit na udach i pośladkach
 4. Wadliwe działanie układu hormonalnego
 5. Siedzący tryb życia, praca biurowa
 6. Dieta o wysokim indeksie glikemicznym
 7. Metabolizm zablokowany z powodu innych schorzeń
 8. Złogi tłuszczu po porodzie

Korzyści Belight polega na tym, że nie wymaga ścisłej diety i nie wymaga słodyczy. Do problemu nadwagi należy podchodzić z dużą ostrożnością, ponieważ może ona wpływać na układ sercowo-naczyniowy, mięśnie i stawy.

Ulotka Belight – ulotka

Instrukcje Belight podają, że najlepiej przyjmować dwie kapsułki dziennie, rano i wieczorem. Niezwykle ważne jest picie wystarczającej ilości czystej, przefiltrowanej wody, co najmniej półtora litra. Musisz także przestrzegać specjalnej diety: upewnij się, że Twoja dieta składa się z co najmniej 70% tłuszczu (orzechy, czerwone ryby, mięso, oleje roślinne). Pokarmy białkowe powinny stanowić 25% całkowitej ilości, podczas gdy węglowodany stanowią pozostałe 5%. To szybki i bezpieczny sposób na odchudzanie.

W ulotce Belight wskazano, że nie należy pić napojów alkoholowych podczas odchudzania w ten sposób, w przeciwnym razie nie uzyska się pożądanego efektu. Standardowy okres stosowania kapsułek to 30 dni. Pozytywne zmiany są zauważalne już po tygodniu stosowania diety.

Skutki uboczne i przeciwwskazania

Pomimo bezpiecznego i naturalnego składu warto zwrócić uwagę na główne przeciwwskazania do stosowania Belight:

 1. Alergia na główne składniki suplementu, a także ogólna nadwrażliwość
 2. Poniżej 18 roku życia. Jest wysoce niepożądane, aby nastolatki odchudzały się bez konsultacji z dietetykiem.
 3. Ciąża i karmienie piersią u kobiet
 4. Nowotwory złośliwe, narośla rakowe
 5. Problemy żołądkowo-jelitowe

W przypadku chorób przewlekłych konieczna jest konsultacja lekarska. Skutki uboczne Belight zdarzają się niezwykle rzadko, ale warto o nich wspomnieć:

 • Nudności i wymioty.
 • Ból głowy.
 • Wysypki, zaczerwienienie (objawy alergii).
 • Zaburzenia żołądka i jelit (zaparcia, biegunka, ból brzucha).
 • Kołatanie serca, podwyższone ciśnienie krwi.

Sprawdź: Delislim.

Studia kliniczne. Opinie lekarzy i specjalistów

Produkt przeszedł szereg testów klinicznych zanim trafił do sprzedaży. Eksperymenty przeprowadzone na ochotnikach wykazały, że prawie wszyscy pozbyli się nadwagi w zaledwie 60-90 dni. Produktem zainteresowały się czołowe laboratoria amerykańskie i europejskie, które po dalszych testach otrzymały niezbędne certyfikaty potwierdzające jego jakość.

Ogólnie opinie lekarzy o Belight są tylko pozytywne:

Zwykle dodaję Belight do moich przepisów na odchudzanie. Sądząc po moich pacjentach, u żadnego z nich nie doświadczyłem żadnych skutków ubocznych. W około 30 dni straciłem około 7-10 funtów, w zależności od mojej budowy ciała. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​produkt doskonale radzi sobie z rozkładaniem tłuszczu, przekształcając go w energię bez wpływu na tkankę mięśniową.

Gdzie mogę kupić Belight

Ze względu na wzrost podróbek , producent zaprzestał wysyłki Belight na Amazon. Z tego samego powodu Belight nie można kupić w aptekach. Pozbawieni skrupułów handlarze, gdy dowiadują się o wysokiej skuteczności produktu, sztywno zawyżają ceny, powodując tym samym ogromne niedogodności dla tych, którzy chcą schudnąć. Możesz więc kupić tylko oryginalny Belight na oficjalnej stronie internetowej.

Cena Belight w aptekach i na oficjalnej stronie internetowej

Producent, który nawiązał sprzedaż bezpośrednią, unikając dużej liczby pośredników, jest w stanie utrzymać ceny na jak najniższym poziomie, a nawet czasami organizuje różne promocje i rabaty. Aktualna cena Belight jest obniżona -50%. Jest rzeczą oczywistą, że cena Belight w aptece może być znacznie wyższa.

Recenzje i opinie na forach

„Nie spodziewałam się, że odchudzanie będzie tak szybkie i łatwe. Jem to, na co mam ochotę, a moje biodra i uda są coraz lepsze. Bardzo się cieszę, że mam Belight. Moja opinia może być tylko pozytywna. Dziękuję naukowcom za wynalezienie tak magicznego produktu. Polecę go moim znajomym.”

„Myślałem, że to tylko reklama i marnuję pieniądze. Ale byłem zaskoczony, gdy ten produkt pomógł mi uwierzyć w siebie w ciągu kilku tygodni i dalej aktywnie schudnąć. W moim wieku nawet nie liczyłem na taki wynik”.

jest dietetykiem z 14-letnim doświadczeniem w dziedzinie żywienia i 8-letnimi badaniami w dziedzinie nauk o zdrowiu, na temat których opublikowała liczne artykuły w indeksowanych czasopismach naukowych. Oprócz pracy w zakresie żywienia i badań prowadzi także recenzje leków i suplementów, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem w ocenie tych produktów. Obecnie pracuje jako Konsultant Żywieniowy, gdzie wykorzystuje swoją rozległą wiedzę i umiejętności, doradzając osobom i organizacjom, jak poprawić swoje zdrowie poprzez odżywianie.

Dodaj komentarz