Ayur Read Pro - Jak działa? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Ayur Read Pro – Jak działa? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Ayur Read Pro – Czy wiesz, że ponad 65% naszych rodaków nie sprawdza regularnie wzroku? Co więcej, połowa osób w naszym kraju potwierdza, że ​​ma wadę wzroku. Większość ludzi cierpi na krótkowzroczność, ogromna liczba cierpi na astygmatyzm i dalekowzroczność. Młodsi ludzie również mają podwójne widzenie, a starsi dorośli często diagnozują zaćmę. Społeczeństwo włoskie nie zdaje sobie sprawy z potrzeby badania i leczenia wzroku, jednak oczy są naszym „oknem na świat”. Czy wiesz, że ponad 65% naszych rodaków nie sprawdza regularnie wzroku? Co więcej, połowa osób w naszym kraju potwierdza, że ​​ma wadę wzroku. Większość ludzi cierpi na krótkowzroczność, ogromna liczba cierpi na astygmatyzm i dalekowzroczność. Młodsi ludzie również mają podwójne widzenie, a starsi dorośli często diagnozują zaćmę. Społeczeństwo włoskie nie zdaje sobie sprawy z potrzeby badania i leczenia wzroku, jednak oczy są naszym „oknem na świat”.

Okuliści przyznają, że nadal istnieje ogromny problem wad wzroku. Większość pacjentów trafia do gabinetów lekarskich, gdy choroba jest w zaawansowanym stadium rozwoju, a wtedy leczenie jest długie, trudne i nie zawsze daje pożądane rezultaty. Najlepszą opcją jest reagowanie na pierwsze niepokojące objawy, dzięki czemu niwelowanie dysfunkcji wzroku może być nie tylko w pełni skuteczne, ale również całkowicie bezpieczne. Ayurvedic Specials Ayur Read Pro zostały stworzone z myślą o osobach, które dostrzegły problem ze wzrokiem. To prawdziwa rewolucja na rynku okulistycznym. Warto dowiedzieć się więcej o tej metodzie leczenia wad wzroku staroindyjską medycyną.

Ayur Read Pro

Ayur Read Pro – naturalna technika walki z wadami wzroku

Warto dodać, że ajurwedyjskie metody eliminowania wielu chorób powstały już w starożytności i od tamtego czasu cenione są za doskonałe działanie. Leczenie różnych problemów ze wzrokiem jest więc głównie naturalne, bez skutków ubocznych, całkowicie bezpieczne i przede wszystkim skuteczne.

Zgodnie z techniką eliminowania problemów ze wzrokiem starożytnych Indian stworzono AYUR Read Pros, dzięki którym można zwalczyć różne wady wzroku, m.in.:

 • astygmatyzm,
 • nadwzroczność,
 • krótkowzroczność,
 • zaćma,
 • dalekowzroczność starcza,
 • zez,
 • zespół suchego oka,
 • zmęczenie oczu.

Okazuje się, że regularne stosowanie Ayur Read Pro poprawia wzrok z efektem podobnym do leczenia inwazyjnego, jakie wykonuje się w nowoczesnych klinikach okulistycznych, wykorzystujących w terapii nowoczesną medycynę.

Powrót do natury i sposobów, które odkryto tysiące lat temu, może przynieść owoce. Równie dobre efekty daje metoda ajurwedyjska, w której wykorzystuje się okulary zbliżeniowe.

Ayur Read Pro – kto powinien nosić okulary ajurwedyjskie?

Oczywiście wszystkim tym, którzy zauważyli pogorszenie widzenia, ale także tym, którzy chcą podjąć działania zapobiegawcze. Ayur Read Pro są szczególnie polecane osobom wykonującym pracę biurową przed monitorem komputera. Badania naukowe wykazały, że 2-3 godziny przed ekranem przyczyniają się do zmęczenia oczu, podrażnienia, zaczerwienienia, pieczenia, ogólnego dyskomfortu, a w dłuższej perspektywie oczywiście do trwałego pogorszenia widzenia.

Ayur Read Pro

Ayur Read Pro może używać każdy, są bezpieczne bez względu na wiek i styl życia. Nie jest konieczne noszenie ich stale, aby poprawić proces oglądania, ale zaleca się noszenie ich na nosie podczas czytania, oglądania telewizji lub pracy przed komputerem. Należy pamiętać, że okulary ajurwedyjskie mogą nosić zarówno dorośli, jak i dzieci, niezależnie od stopnia i rodzaju wady wzroku.

Ayur Read Pro – starożytna metoda leczenia w nowoczesnej oprawie

Pewnie zastanawiasz się, jak działa Ayur Read Pro? Otóż ​​dzięki nim obraz dociera do oka przez małe otwory, które pobudzają je do większego wysiłku, co skutkuje wzmocnieniem mięśni gałki ocznej.

Efekt noszenia okularów ajurwedyjskich zauważalny jest niemal od razu, jednak optymalne efekty i poprawę widzenia widać już po minimum 6 tygodniach regularnego stosowania Ayur Read Pro.W pierwszej fazie leczenia warto założyć okulary na krótki okres czasu. okres czasu na stopniowe wydłużanie czasu stosowania terapii poprawiając widzenie maksymalnie do 2-3 godzin dziennie.

Pomoc Ayur Read Pro:

 • przywrócenie jasnego widzenia,
 • wzmocnić i rozluźnić mięśnie gałki ocznej,
 • stymulować oko do ćwiczeń.

Badania potwierdzające działanie systemu Ayur Read Pro Ayurvedic

Starożytna metoda ajurwedyjska była tematem i od lat cieszy się dużym zainteresowaniem lekarzy i naukowców. Nie mają wątpliwości, że jest równie skuteczny w usuwaniu wad wzroku, jak nowoczesne techniki okulistyczne. Wynalazek Ayur Read Pro został okrzyknięty prawdziwą rewolucją na rynku usług medycznych w zakresie leczenia zaburzeń widzenia. Nic dziwnego, że specjaliści z różnych części świata rozpoczęli badania kliniczne i testy, które mają udowodnić działanie tej nieinwazyjnej metody terapii oczu.

Na szczególną uwagę zasługują badania prowadzone w Szwecji przez zespół naukowców kierowany przez Andrzeja Porzeckiego, specjalistę i znawcę polskiej medycyny ajurwedyjskiej. Do eksperymentu zaproszono dokładnie 100 osób, które skarżyły się na różnego rodzaju wady wzroku. Niektórzy cierpieli na krótkowzroczność, inni mieli problemy z podwójnym widzeniem, a u innych zdiagnozowano zaćmę. Wszyscy badani zostali podzieleni na dwie grupy: jedna nosiła Ayur Read Pro codziennie przez 2 godziny przez 6 tygodni, druga stosowała placebo. Wyniki tych badań potwierdzają skuteczność okularów zbudowanych według medycyny ajurwedyjskiej.

Aż 97% badanych potwierdziło poprawę ostrości wzroku, a 98% pozbyło się typowych dolegliwości przewlekle zmęczonych oczu, takich jak łzawienie, pieczenie czy zaczerwienienie. Należy zaznaczyć, że w badaniu wzięły udział wybrane osoby bez względu na płeć i wiek, a jedynym czynnikiem branym pod uwagę było występowanie różnego rodzaju zaburzeń widzenia.

Ayur Read Pro

Opinie osób, które dzięki Ayur Read Pro wyeliminowały zaburzenia widzenia

Choć nie tylko producent, ale także szerokie grono naukowców i lekarzy pozytywnie wypowiada się na temat Ayur Read Pro, warto poznać najbardziej wiarygodne opinie, jakie pochodzą od osób, które przeszły już wsparcie leczenia wad wzroku Ayurvedic okulary. Tysiące ludzi z całego świata nie może się mylić. Oto kilka przykładów:

„Od wielu lat pracuję przed monitorem komputera. Nic dziwnego, że moje oczy są zmęczone i cierpię na zespół suchego oka. Czuję też ich rozdrażnienie, często moje powieki płoną i są zaczerwienione. Jeszcze kilka lat temu używałem specjalnych osłon na ekran komputera, ale od dawna udowodniono, że ta metoda nie działa. Zaczęłam nosić okulary i mój wzrok się poprawił, ale problemy z przemęczeniem oczu pozostały.

Zwróciłem się do Ayur Read Pro, ponieważ polecił mi je współpracownik. Początkowo zakładałem je tylko do pracy na komputerze i po kilku dniach pozbyłem się podrażnienia gałek ocznych i powiek. Po zabiegu oczy już mnie nie bolą. Minęło dużo czasu od zakończenia 6-tygodniowej kuracji, ale nadal używam tych okularów na co dzień w mojej pracy. Myślę, że dzięki nim odzyskałem pełen komfort widzenia.”

Efekty, na które możesz liczyć

Powinieneś wiedzieć, że zdecydowana większość zaburzeń widzenia jest bezpośrednio związana z utratą zdolności oka do adaptacji, czyli przystosowania się do prawidłowego załamania światła, tak aby mogło ono skupiać się dokładnie na siatkówce oka. Działanie Ayur Read Pro opiera się na naturalnej stymulacji funkcji oczu poprzez osłabienie tzw. widzenia peryferyjnego. W efekcie światło dociera do źrenic, które zmuszone są patrzeć tylko przez środek, przez małe otwory, pod kątem prostym i nie załamują się, a obraz tworzący się na siatkówce nabiera ostrości.

Tak działa Ayur Read Pro, który pomaga wyeliminować zaburzenia widzenia, takie jak krótkowzroczność, dalekowzroczność, zaćma czy zespół suchego oka i chroniczne zmęczenie oczu.

Website | + posts

jest dietetykiem z 14-letnim doświadczeniem w dziedzinie żywienia i 8-letnimi badaniami w dziedzinie nauk o zdrowiu, na temat których opublikowała liczne artykuły w indeksowanych czasopismach naukowych. Oprócz pracy w zakresie żywienia i badań prowadzi także recenzje leków i suplementów, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem w ocenie tych produktów. Obecnie pracuje jako Konsultant Żywieniowy, gdzie wykorzystuje swoją rozległą wiedzę i umiejętności, doradzając osobom i organizacjom, jak poprawić swoje zdrowie poprzez odżywianie.

Dodaj komentarz