Alfa Lover - Czy działa? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie kupić

Alfa Lover – Czy działa? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie kupić

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bezpieczny i skuteczny krem ​​Alfa Lover obiecuje sprawić, że każdy mężczyzna uzyska rewelacyjną sprawność seksualną.

Hipokryzją byłoby stwierdzenie, że seks nie jest kochany przez wszystkich i tak naprawdę zarówno mężczyźni, jak i kobiety zawsze szukają narzędzi zdolnych do maksymalizacji przyjemności seksualnej . Dzieje się tak głównie z wiekiem lub w przypadkach takich jak zaburzenia erekcji. Ale ogólnie rzecz biorąc, każdy zawsze szuka idealnego orgazmu.

Ze względu na stres, niepewność lub zmiany hormonalne każdy może doświadczać okresów braku pożądania seksualnego i niskiego libido. Ale ten stan nie jest całkowicie normalny, jeśli przedłuża się w czasie.

Na rynku istnieje zatem bardzo duża różnorodność produktów przeznaczonych do zwiększania sprawności seksualnej. Na przykład mówimy o suplementach, herbatach, tabletkach, żelach, a nawet urządzeniach do stosowania przed każdym stosunkiem seksualnym. Niejednokrotnie jednak opcje te mogą być szkodliwe i niebezpieczne dla zdrowia.

Z tego powodu dzisiaj postanowiliśmy opisać innowacyjny, funkcjonalny, a przede wszystkim sformułowany produkt w całości zawierający naturalne składniki , które minimalizują potencjalne niebezpieczne skutki: Alfa Lover.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Poczytaj również : AlfaZone, Feronex.

Jakie czynniki wpływają na rozmiar penisa?

Wielu mężczyzn może od czasu do czasu mieć obawy dotyczące rozmiaru lub wyglądu swojego penisa. Ludzie mogą się również zastanawiać, jak bardzo genetyka wpływa na rozmiar penisa. Zajmujemy się tutaj tymi i innymi czynnikami, które odgrywają rolę w określaniu rozmiaru penisa.

Genetyka

Geny to elementy budulcowe, które określają wygląd i zachowanie żywego organizmu. Ludzie dziedziczą dwie kopie każdego genu, po jednej od każdego rodzica. Wiele genów tworzy chromosomy.

Ludzie mają 23 pary chromosomów. Spośród nich są 22 autosomy i jeden zestaw chromosomów płci.

Chromosomy płciowe człowieka określają jego płeć biologiczną i drugorzędne cechy płciowe.

Mężczyźni dziedziczą jeden chromosom Y od swojego męskiego rodzica i jeden chromosom X od swojego żeńskiego rodzica. Kobiety dziedziczą dwa chromosomy X, po jednym od każdego rodzica.

Chromosom Y zawiera geny nadzorujące rozwój męskich narządów płciowych i płodność.

Chromosom Y determinuje rozwój penisa i jąder, ale niekoniecznie rozmiar lub obwód penisa. Te cechy mogą zależeć od chromosomu X.

Chromozon X zawiera900-1400 genówZaufane źródło, podczas gdy chromosom Y mieści tylko około70–200 genówZaufane źródło.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Jakie czynniki wpływają na rozmiar penisa?
https://www.nature.com/articles/s41443-018-0039-1

Ta różnica może wyjaśniać, dlaczego rozmiar penisa różni się u rodzeństwa z tymi samymi biologicznymi rodzicami.

Mutacje genetyczne mogą również wpływać na rozmiar i wygląd penisa, a także inne cechy fizyczne.

Chociaż dość rzadko, warunki genetyczne czasami wpływają na rozmiar penisa, w tym zespół Kallmanna i zespół Klinefeltera .

Tak więc rozmiar penisa zależy od kombinacji genów rodzicielskich danej osoby, jej własnych unikalnych genów i innych czynników zewnętrznych.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Inne czynniki wpływające na rozmiar

Na rozmiar penisa wpływają również następujące czynniki:

Hormony

Podobnie jak estrogen i progesteron wpływają na kobiece cechy płciowe, takie jak piersi, biodra i magazynowanie tłuszczu, męskie hormony płciowe lub androgeny przyczyniają się do wzrostu jąder i prącia.

W okresie dojrzewania przysadka mózgowa wytwarza więcej hormonu luteinizującego (LH) i hormonu folikulotropowego (FSH).

LH promuje produkcję testosteronu w komórkach Leydiga jąder, a FSH promuje produkcję plemników.

Różnice w poziomie testosteronu podczas ciąży mogą powodować nieprawidłowości prącia. Na przykład matka może nie wytwarzać wystarczającej ilości ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG). Hormon hCG stymuluje rozwój testosteronu u płodu.

Rzadkie stany, takie jak niedobór 5 alfa reduktazy i wrodzony przerost nadnerczy , również wpływają na poziom testosteronu i mogą wpływać na wygląd narządów płciowych.

Nawet jeśli poziom testosteronu jest normalny, niektóre schorzenia mogą uniemożliwić prawidłowe reagowanie organizmu na testosteron. Ta odpowiedź nazywana jest niewrażliwością na androgeny .

Kiedy pojawia się którykolwiek z tych problemów hormonalnych, penis płodu męskiego może nie rozwijać się w zwykły sposób.

Środowisko

Zanieczyszczenia środowiskowe, takie jak pestycydy, plastyfikatory i inne chemikalia, mogą mieć negatywny wpływ na rozmiar penisa. Te chemikalia mogą działać jako substancje zaburzające gospodarkę hormonalną oraz wpływ na ekspresję genów i hormonów.

Epigenetyka to rozwijająca się dziedzina nauki badająca wpływ środowiska na ekspresję genów.

BadaczeZaufane źródłowierzą, że epigenetyka odgrywa rolę w rozwoju i chorobie. Podejrzewają, że może…wpływZaufane źródłofunkcji hormonów i odgrywają rolę w zaburzeniach hormonalnych.

Studia w 2015 Zaufane źródłooraz 2016 Zaufane źródło obaj sugerują, że prenatalna ekspozycja na chemikalia, takie jak ftalany, negatywnie wpływa na rozwój narządów płciowych u noworodków płci męskiej.

Badanie z 2019 r . sugeruje również, że wpływy dietetyczne związane z epigenetyką mogą spowolnić progresję narządów płciowych u dorastających chłopców.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Co to jest krem ​​Alfa Lover:

100% naturalna Alfa Lover to obecnie jedno z najbardziej renomowanych rozwiązań do rozwiązywania problemów, które mogą pojawić się pod prześcieradłami. Specjalnie opracowany dla mężczyzn krem ​​promuje męskość i przyjemność seksualną, nie powodując żadnych zagrożeń dla zdrowia.

Do stosowania Alfa Lover nie jest wymagana recepta lekarska , chociaż zawsze zaleca się konsultację z lekarzem w przypadku wcześniejszych patologii.

Co więcej, użycie naturalnych składników w żaden sposób nie umniejsza pozytywnych rezultatów rozwiązania. W rzeczywistości firma
Alfa Lover obiecuje satysfakcjonujące życie seksualne zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Formuła Alfa Lover i korzyści z niej płynące:

Składniki wybrane do produkcji Alfa Lover zostały przebadane klinicznie.

Oto są:

palma serenoa (składająca się ze składników aktywnych, które nadają właściwości antyandrogenne); maca peruwiańska (środek tonizujący uważany za naturalną viagrę); żeń-szeń; selen (który umożliwia prawidłowe funkcjonowanie antyoksydantów komórkowych) oraz L’-argininę (przeciwutleniacz i środek rozszerzający naczynia krwionośne, który poprawia jakość plemników zwłaszcza u pacjentów z oligospermią i który jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji). Mowa zatem o składnikach , które w większości są afrodyzjakami i producentami męskich hormonów, które m.in. dostarczają organizmowi witamin i zapobiegają chorobom układu moczowo-płciowego.

Zobaczmy zatem, jakie korzyści przyniesie połączenie składników Alfa Lover :

  • Większa męskość . Pozytywne efekty, takie jak potencja seksualna i intensywny czas trwania erekcji, będą widoczne już po tygodniu.
  • Trwała energia seksualna . Oprócz zwiększenia apetytu seksualnego Alfa Lover daje pełen energii na lepszą sprawność seksualną.
  • Maksymalna przyjemność . Orgazmy będą silniejsze, intensywniejsze, a przyjemność oszałamiająco przekroczy oczekiwania.
​​Alfa Lover

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Jak działa krem ​​Alfa Lover:

Dobroczynne działanie Alfa Lover znacznie wzrasta, jeśli połączysz aplikację z ćwiczeniami mającymi na celu poprawę życia seksualnego.

W rzeczywistości wewnątrz penisa znajdują się ciała jamiste (komory gąbczaste), które wypełniając się krwią, sprzyjają i gwarantują erekcję. Im większa ilość krwi dostanie się do ciał jamistych, tym silniejsza będzie erekcja.

Aby tak się stało, ważne jest zatem, aby mieć sprawne krążenie krwi, zdrowe ciało jamiste i równowagę hormonalną, która jest w stanie zagwarantować odpowiedni apetyt seksualny.

Alfa Lover działa właśnie w tych bardzo ważnych aspektach:

  • krem został opracowany w celu zwiększenia krążenia krwi w ciałach jamistych i umożliwia większy dopływ krwi do penisa w celu uzyskania dłuższej erekcji. W rzeczywistości dodatkowa krew w ciałach jamistych pozwala na maksymalne rozszerzenie tkanek prącia i pomaga zwiększyć przyjemność, intensywność orgazmu i wrażliwość.
  • Aby wywołać erekcje, a tym samym zmaksymalizować zakres ciał jamistych, organizm musi być w stanie szybko wytworzyć nowe komórki. Z tego powodu krem ​​Alfa Lover jest bogaty w przeciwutleniacze , które wspomagają tworzenie nowej tkanki.
  • Funkcjonalne jest również stężenie hormonu testosteronu . To on odpowiada za męski apetyt seksualny, który wpływa na siłę erekcji i jakość orgazmów . Alfa Lover zwiększa zatem stężenie tego hormonu.
  • Substancje zawarte w produkcie gwarantują dodatkową energię , która zwiększa męskość podczas stosunku płciowego.

Opinie i recenzje klientów Alfa Lover:

Na oficjalnej stronie producenta można zapoznać się z niektórymi wypowiedziami mężczyzn, którzy byli bardzo zadowoleni z Alfa Lover.

„zawsze miał problemy z erekcją. Choć zwrócił się do lekarzy, terapeutów i psychologów, ponieważ uważał, że jest to problem związany z różnymi lękami, po wypróbowaniu Alfa Lover był w stanie znacznie poprawić swoją sprawność seksualną.”

„nie wiedział już, jakich wymówek użyć z żoną. Po tym, jak zdecydował się wypróbować krem, zniknęła monotonia, brak zainteresowania seksualnego i zmęczenie. Jego żona wraz z nim jest bardzo zadowolona.”

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

​​Alfa Lover

Gdzie kupić krem ​​Alfa Lover i w jakiej cenie:

Alfę Lover można nabyć wyłącznie na oficjalnej stronie producenta . Po wpisaniu można go zażądać po wypełnieniu odpowiedniego formularza.

Skontaktuje się z Tobą konsultant , który pomoże w skompletowaniu zamówienia, a jeśli zapłacisz kartą lub gotówką przy odbiorze kurierowi, otrzymasz dodatkowy rabat .
Ponadto w tej chwili można skorzystać z bardzo korzystnej oferty: Alfa Lover w cenie -50% od ceny podstawowej. 

Niektóre z najczęściej zadawanych pytań Alfa Lover

W sekcji pytań na stronie będzie można wtedy rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące produktu.

Na przykład na pytanie, w jaki sposób stosuje się Alfa Lover, firma odpowiada, że ​​należy go stosować codziennie, aby zawsze być gotowym na każdy stosunek seksualny.
Jak długo można stosować krem? Tak długo, jak chcesz mieć bardziej satysfakcjonującą aktywność seksualną.
A co z efektami ubocznymi? Nikt.

Wskazane jest jednak , aby nie stosować go, jeśli partner jest kobietą w ciąży lub karmiącą piersią, ale także w przypadku wcześniejszych patologii i przyjmowania leków do ciągłego leczenia. We wszystkich tych przypadkach zawsze dobrze jest skonsultować się z lekarzem.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Website | + posts

jest dietetykiem z 14-letnim doświadczeniem w dziedzinie żywienia i 8-letnimi badaniami w dziedzinie nauk o zdrowiu, na temat których opublikowała liczne artykuły w indeksowanych czasopismach naukowych. Oprócz pracy w zakresie żywienia i badań prowadzi także recenzje leków i suplementów, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem w ocenie tych produktów. Obecnie pracuje jako Konsultant Żywieniowy, gdzie wykorzystuje swoją rozległą wiedzę i umiejętności, doradzając osobom i organizacjom, jak poprawić swoje zdrowie poprzez odżywianie.

Dodaj komentarz